Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

No top donors to show.

 • Donation Goals

  Server Development

  Pragniemy nieustannie rozwijać nasze serwery, wystarczy spojrzeć, jaki poziom prezentuje Only Mirage, czy ARENA 1VS1. Głównym celem pozostaje rozwój nowego serwera (Arenki) oraz bieżące opłaty na serwery tj. opłaty ich, reklama oraz zebranie "kapitału" na otworzenie kolejnego serwera i jego rozwój.

  Wierzymy, że również chcecie, aby nasze serwery były wypełnione po brzegi, dlatego prosimy o Wasze wsparcie. Dziękujemy!


  55%
  1110.00 PLN of 2000.00 PLN Donate Now
 • Donation Stats

  9
  Total Donors
  1460.00 PLN
  Total Donations
  2500.00 PLN
  Total Goals
  58%
  1460.00 PLN of 2500.00 PLN
  Drosz
  Latest Donation
  Drosz
  06/07/2024 · 200.00 PLN
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy