Ważne ogłoszenia

Poszukujemy adminów na serwer Only Mirage

Graczu! Zdajemy sobie sprawę, że admin nie zawsze znajduje się na serwerze, ale jeśli dysponujesz doświadczeniem lub chcesz je zdobyć, zostań adminem na serwerze Only Mirage i zwalczaj z nami nieuczciwych graczy, którzy psują rozgrywkę! Szybka rekrutacja trwa do odwołania.

Nowy serwer 5vs5 MIRAGE

Dziś (25.02.2023) otworzyliśmy nowy serwer! To kolejny rozdziałw dziejach naszej sieci, który jasno mówi: rozwijamy się! Zapraszamy wszystkich nowych użytkowników na nasz serwer oraz do odebrania darmowego VIP'a z tejże okazji. Przy okazji prosimy też o zgłaszanie błędów i propozycji w dziale serwera 5vs55vs5. Miłej gry - życzy Administracja NGNW.pl

Darmowy VIP za rejestrację

Z okazji otwarcia naszej sieci trwa konkurs rejestracyjny! Utwórz konto na naszym forum, potwierdź rejestrację na swoim adresie e-mail i napisz post z obowiązującym wzorem, a dostaniesz darmowego VIP'a na 7 dni na serwerze Only Mirage!

Dołącz do naszej ekipy!

Nasza sieć potrzebuje aktywnych użytkowników, a motywacją do bycia aktywnym mogą być rangi. Dlatego obecnie poszukujemy Moderatorów i Redaktorów. Nie masz wystarczającej wiedzy? Nie szkodzi, wszystkiego Cie nauczymy, a nim się obejrzysz będziesz częścią zgranej paczki. Po prostu dołącz do nas, daj sie poznać i pokaż, że Ci zależy.

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszymi!

Sponsorzy / Partnerzy

NGNW.PL - Sieć serwerów Counter-Strike | Nie grasz, nie wygrasz

Changelog - forum

Napisano: w Ogłoszenia

Przez: EXTREMAAAAA

Dodaj nowy temat
Autor tematu #16
Malutka porcja zmian przy niedzieli  Pepe Cozy
- ukryliśmy całkowicie widok czatu dla niezalogowanych, jeśli ktoś chce poczytać, to trzeba się zarejestrować
- ukryliśmy widoczność postów w tematach celem logowania lub zarejestrowania się. Obecnie dla wszystkich gości (niezarejestrowani) widoczny w każdym temacie będzie wyłącznie pierwszy post, a odczytanie pozostałych będzie wymagać zalogowania się lub zarejestrowania.


Pierwszy post pozostaje nieukryty z kilku względów: 
  • SEO i indeksowanie
  • Ważne tematy tj. konkursy, zmiany, czy poważniejsze ogłoszenia będą zawsze widoczne dla wszystkich, a odpowiedzi innych czy sama możliwość odpowiedzi będzie już wymagać logowania/rejestracji. Naturalnie, aby odpowiedzieć w temacie i tak trzeba się zarejestrować.  

Przebudowano całe pisanie tematu przy pomocy Dodaj -> temat (przy sekcji użytkownika, opcja na samej górze strony) i obecnie wygląda jak w spoilerze niżej.

Przebudowano logowanie się na konto, również podgląd w spoilerze niżej.

W tematach, które mają więcej niż 1 stronę dodaliśmy paginację także na dole, nie trzeba już scrollować specjalnie do góry, żeby przejść na kolejną stronę.

Na stronie głównej w miejsce czatu (który dziś zniknął z wyświetlania dla gościa (osoba niezarejestrowana)) pojawiła się mała "zachęcajka" do rejestracji i do wejścia w życie sieci/forum. Podgląd pozostawiamy w spoilerze.

Autor tematu #17
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć zawartość.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Ostatnio przeglądający temat

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.