Ważne ogłoszenia

Poszukujemy adminów na serwer Only Mirage

Graczu! Zdajemy sobie sprawę, że admin nie zawsze znajduje się na serwerze, ale jeśli dysponujesz doświadczeniem lub chcesz je zdobyć, zostań adminem na serwerze Only Mirage i zwalczaj z nami nieuczciwych graczy, którzy psują rozgrywkę! Szybka rekrutacja trwa do odwołania.

Nowy serwer 5vs5 MIRAGE

Dziś (25.02.2023) otworzyliśmy nowy serwer! To kolejny rozdziałw dziejach naszej sieci, który jasno mówi: rozwijamy się! Zapraszamy wszystkich nowych użytkowników na nasz serwer oraz do odebrania darmowego VIP'a z tejże okazji. Przy okazji prosimy też o zgłaszanie błędów i propozycji w dziale serwera 5vs55vs5. Miłej gry - życzy Administracja NGNW.pl

Darmowy VIP za rejestrację

Z okazji otwarcia naszej sieci trwa konkurs rejestracyjny! Utwórz konto na naszym forum, potwierdź rejestrację na swoim adresie e-mail i napisz post z obowiązującym wzorem, a dostaniesz darmowego VIP'a na 7 dni na serwerze Only Mirage!

Dołącz do naszej ekipy!

Nasza sieć potrzebuje aktywnych użytkowników, a motywacją do bycia aktywnym mogą być rangi. Dlatego obecnie poszukujemy Moderatorów i Redaktorów. Nie masz wystarczającej wiedzy? Nie szkodzi, wszystkiego Cie nauczymy, a nim się obejrzysz będziesz częścią zgranej paczki. Po prostu dołącz do nas, daj sie poznać i pokaż, że Ci zależy.

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszymi!

Sponsorzy / Partnerzy

NGNW.PL - Sieć serwerów Counter-Strike | Nie grasz, nie wygrasz

CS:GO na Source 2 czeka za rogiem?

Napisano: w Aktualności

Przez: EXTREMAAAAA

Dodaj nowy temat
Autor tematu #1
[Obrazek: 415727400.jpg]

Richard Lewis, to cieszący się dobrą renomą brytyjski dziennikarz, komentator e-sportowy i osoba silnie związana z Valve Corporation, twierdzi, że Counter-Strike 2 czeka za rogiem. Według jego źródeł wersja beta może pojawić jeszcze w marcu 2023 roku.

Informator powołuje się na doniesienia, które od 1 marca zaczęły pojawiać się na Twitterze. Gabe Follower 2, jeden ze znanych użytkowników platformy, zauważył, że w najnowszych sterownikach Nvidii znajdują się odniesienia do plików wykonywalnych csgos2.exe i cs2.exe. Po prześledzeniu poprzednich wersji okazało się, że pojawiły się one dopiero w lutym tego roku, co mogłoby świadczyć o rychłej zapowiedzi i/lub premierze nowej odsłony znanego cyklu.
  • Zdaniem użytkownika o pseudonimie Aquarius skrót csgos2.exe można rozwinąć jako Counter Strike: Global Offensive 2 Source, co może potwierdzać, iż tytuł będzie działał na silniku Source 2. Przesiadki nań gracze spodziewają się od lat.
  • Richard Lewis poszedł jednak o krok dalej; według jego anonimowych źródeł, prace nad grą trwają od dłuższego czasu. Co więcej, produkcja rzekomo otrzyma roboczy tytuł Counter-Strike 2 oraz wersję beta w marcu, najpóźniej 1 kwietnia.
  • Źródła Lewisa utrzymują, że grupa profesjonalnych graczy w sekrecie odwiedziła biura Valve Corporation w Seattle, by przetestować produkcję.
Czy to już czas na Source 2 i zupełną nowość w świecie Counter-Strike?


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Ostatnio przeglądający temat

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.