Ważne ogłoszenia

Poszukujemy adminów na serwer Only Mirage

Graczu! Zdajemy sobie sprawę, że admin nie zawsze znajduje się na serwerze, ale jeśli dysponujesz doświadczeniem lub chcesz je zdobyć, zostań adminem na serwerze Only Mirage i zwalczaj z nami nieuczciwych graczy, którzy psują rozgrywkę! Szybka rekrutacja trwa do odwołania.

Nowy serwer 5vs5 MIRAGE

Dziś (25.02.2023) otworzyliśmy nowy serwer! To kolejny rozdziałw dziejach naszej sieci, który jasno mówi: rozwijamy się! Zapraszamy wszystkich nowych użytkowników na nasz serwer oraz do odebrania darmowego VIP'a z tejże okazji. Przy okazji prosimy też o zgłaszanie błędów i propozycji w dziale serwera 5vs55vs5. Miłej gry - życzy Administracja NGNW.pl

Darmowy VIP za rejestrację

Z okazji otwarcia naszej sieci trwa konkurs rejestracyjny! Utwórz konto na naszym forum, potwierdź rejestrację na swoim adresie e-mail i napisz post z obowiązującym wzorem, a dostaniesz darmowego VIP'a na 7 dni na serwerze Only Mirage!

Dołącz do naszej ekipy!

Nasza sieć potrzebuje aktywnych użytkowników, a motywacją do bycia aktywnym mogą być rangi. Dlatego obecnie poszukujemy Moderatorów i Redaktorów. Nie masz wystarczającej wiedzy? Nie szkodzi, wszystkiego Cie nauczymy, a nim się obejrzysz będziesz częścią zgranej paczki. Po prostu dołącz do nas, daj sie poznać i pokaż, że Ci zależy.

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszymi!

Sponsorzy / Partnerzy

NGNW.PL - Sieć serwerów Counter-Strike | Nie grasz, nie wygrasz

Cykliczny konkurs TOP 3 - Chatbox

Napisano: w Trwające konkursy

Przez: EXTREMAAAAA

Dodaj nowy temat
Temat zamknięty 
Autor tematu #1
[Obrazek: footer_logo.webp]


W marcu rozpoczynamy cykliczny, comiesięczny konkurs związany z forumowym czatem! 
Zasady są bardzo proste, liczą się pierwsze trzy miejsca (są one oznaczone odpowiednio złotym, srebrnym i brązowym obramowaniem) i są przyznawane za nie nagrody!  Pepe Hm

Nagrody:
  • 1. miejsce - 30 pkt. reputacji, a za 3 wygrane z rzędu także medal - najaktywniejszy użytkownik na czacie. Dodatkowo za 3 wygrane z rzędu dodajemy VIP'a na forum na 7 dni!
  • 2. miejsce - 20 pkt. reputacji, a za 3 wygrane z rzędu także medal - najaktywniejszy użytkownik na czacie. Dodatkowo za 3 wygrane z rzędu dodajemy VIP'a na forum na 5 dni!
  • 3. miejsce - 10 pkt. reputacji, a za 3 wygrane z rzędu także medal - najaktywniejszy użytkownik na czacie. Dodatkowo za 3 wygrane z rzędu dodajemy VIP'a na forum na 3 dni!
Wyniki co miesiąc, pierwszego dnia nowego miesiąca. Powodzenia! Spamujcie i wygrywajcie!  Pepe Gimmie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Ostatnio przeglądający temat

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.