Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Podanie na Redaktora


MasterMind

Recommended Posts

1. Imię: Oskar

2. Wiek: 16

3. Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: 8/10

4. Link do przykładowej pracy: Nie posiadam żadnej pracy, ponieważ jedno z forum na którym byłem Redaktorem upadło i zostało zlikwidowane.

5. Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie? Ponieważ, mało dzieje się na forum. Jestem w stanie codziennie dodawać coś nowego na forum typu np. Pytanie dnia, ponieważ mam dużo wolnego czasu. Jest tylko jeden Redaktor, więc jestem w stanie pomóc rozwijać sieć. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie spełniam wszystkich wymagań np. 30 postów, ale ciężko jest zrobić 30 postów przy tak małej ilości tematów, na które mogę się udzielać.

Z poważaniem  MasterMind 

  • Like 1
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Z decyzją wstrzymuję się, ponieważ nie dołączyłeś żadnej pracy, a jest to w wymaganiach, tego nie przeskoczymy.

"Dołączenie do podania minimum jednej przykładowej pracy w dziale redaktorskim [...]."

Czekam 2/3 dni, dodaj potem link do np. artykułu tutaj w podaniu.

 

EDIT: Nie doczekałam się żadnej treści, widać niezbyt zależało Ci na tym stanowisku. Ponadto obserwowałam składnię, interpunkcję w Twoich postach i nie oceniłabym jej 8/10, tak jak Ty to zrobiłeś w podaniu. Szkoda, miałam nadzieję, że jednak Ci zależy i się postarasz. Odrzucam. @ Właściciel

Edited by Werka.
EXTREMAAAAA, (edited)

Weronika, jako Redaktor Naczelny na forum najlepiej będzie potrafiła przeprowadzić ten proces, więc i ona zajmie się tym podaniem, my jedynie, jako @ od siebie wrzucimy tylko przyklepanie po jej decyzji.
Mimo wszystko zachęcam @ MasterMind  do stworzenia jakiejś jednej, dwóch prac i podzielenia się nimi, chętnie zobaczymy nową twarz w Redakcji. :pepe_scared:

Edited by EXTREMAAAAA
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy