Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Odwołaj się od bana


Demo_Gaming

Recommended Posts

Nick: Demo_Gaming

SteamID: 0:1:602647202

Nick admina banującego: Rose

Data/mapa: 03-26-24 18:47 de_mirage

Serwer: NGNW.PL | ONLY MIRAGE | SKINY | RANK | RANGI |

Opis sytuacji: Skupiłem się na grze i zacząłem grać na poważnie. Zdobyłem 3 kille i ogólnie dobrze mi szło, potem nagle bana dostałem.

Link to comment
Share on other sites

Akcję, za które dostałeś bana były dziwne. Skoki celownika, kill w jungle wyglądał dla mnie w tamtym momencie jak aim na body z małym smoothem. Nie miałeś też prime na koncie, co wzbudziło moje podejrzenia. Po sprawdzeniu demka, za które dostałeś bana oraz demka z wcześniejszej mapy przyznaje się, że popełniłem błąd i zbyt pochopnie podszedłem do tematu. Z mojej strony pozostało tylko przeprosić za zaistniałą sytuację.

Tata jest cola?
image.png.4014c0534bd8945cce121867832ec642.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy