Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

odwołaj się od bana


M3L8OP

Recommended Posts

1.Nick: M3L8OP

2.SteamID: STEAM_0:0:608578506

3.Nick admina banującego: Mastermind

4.Data/mapa: 03-26-24 19:02 de_mirage

5.Serwer: NGNW.PL | ONLY MIRAGE | SKINY | RANK | RANGI |

6.Opis sytuacji: wchodzę do okna jestem 1v1 kolega na dc mi mowi "słyszałeś go gdzieś przy schodach poczekaj na niego " ja czekam na niego potem go słyszę 2 s później zabijam go ledwo, wychodze z okna ciesząc się wygraną rundą respie się i dostaje bana 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

 sory poprostu kopiowalem od innego chłopa i zapomniłem zmienic 

Edited by M3L8OP
Cr3st,

Jeśli chcesz coś dodać, edytuj post!

Link to comment
Share on other sites

Dostałeś bana z powodu mh czyli Multi-Hack. Po obejrzeniu demka i przeanalizowaniu całej twojej mapy na której dostałeś bana dochodzę do wniosku, że masz coś, aczkolwiek nie wiem czy to cheaty czy też info od "Kolegi" z przeciwnej drużyny, ponieważ twoja gra nie wskazuje na cheaty, ale daje trochę wątpliwości czy napewno grasz samodzielnie.

 wchodzę do okna jestem 1v1 kolega na dc mi mowi "słyszałeś go gdzieś przy schodach poczekaj na niego " - Rozmawiałeś z kolegą na dc, za to oczywiście nie ma bana ani żadnej podstawy, żeby go dać, aczkolwiek z moich podejrzeń mógłbyś dostać info od "kolegi" z discorda, czy mógłbyś podać nick kolegi, który takową informację ci podał? Gdyby kolega powiedział to na serwerze było by git, aczkolwiek powiedział ci to na dc, czyli jest możliwość, że podawał ci takowe info.

Jeśli był kolega w twojej drużynie, to przepraszam za nieprawidłowego bana, ale jeśli kolega był w przeciwnej, moim zdaniem zasługujesz na tego perm-bana.

   1 Sytuacja:13:45  Akcja toczyła się na Bombsite A. W Connector był Roses od strony lewej, ty idąc do Cona z wiedzą, że był tam gracz wychodzisz z pewną świadomością, że on znajduje się po lewej stronie i wkładasz mu kose. Teraz pytanie brzmi następująco, skąd miałeś tą pewność, że on znajduje się po lewej stronie, czyżby "kolega" z dc podał info o graczu z connekta ? 

To może nie jest sytuacja, ale bardzo ważna kwestia tego bana, podajmy przykład wychodzisz sobie z pałaców na kosie, w trakcie wychodzenia koleżka z CT, dajmu mu imie Mirek idzie na ciebie z M4 wiedząc, że jest możliwość twojego rotowania z Pałaców, ty natomiast w idealnym momencie jak Mirek ma wychylać, wyciągasz AK-47 i czekasz na niego wcelowany. 

Wniosek jest taki, albo masz zajebisty timing 24/7, wh, albo dobre info od kolegi z przeciwnej.

Czy ban jest słuszny, moim zdaniem tak.

Z poważeniem MasterMind
http://870514.node27.pukawka.pl/dem-de_mirage-1711475084-1711477752.zip
 

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o mojego kolegę to go na serwie nie było bo mu na dc strima dałwałem

EXTREMAAAAA,

@ Cr3st  cię upomniał - chcesz coś dodać, edytuj swój post. To kolejny raz, kiedy ignorujesz upomnienie +1 warn.

Link to comment
Share on other sites

Po sprawdzeniu dema jestem w stanie stwierdzić, że ban był niesłuszny.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy