Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Odwołanie się od bana


Łysy Pro

Recommended Posts

1. Nick: убит Пиотро

2. SteamID: STEAM_0:0:603170155

3. Nick admina banującego: Curopatwa

4. Opis sytuacji: Gram na serwerze jest około 4 osób i gramy only deagle zabijam przeciwnika i dostaje perma (kolejny raz)(jest to main konto wrazie wątpliwości)

( do Virtusa- Nie rozumiem trochę ciebie to że zmieniam nick to ma znaczenie? Jest taka obcja na Steam to nie mogę jej używać? Zmieniam nick i daje na prywatne żeby troche zobaczyć czy na innym nick też dacie bana bo gdy zobaczycie mnie z nickiem Łysy Pro to nie będziecie tak zainteresowanie sprawdzaniem mnie ale gdy jestem na innym nicku to jest problem. I bez problemu sprawdzacie 

Edited by Łysy Pro
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Co jest twoim celem , zmienianie nicku , avataru i ustawianie profilu na prywatnych już kolejny raz tak robisz i znowu  ban , nie rozumiem po co to robisz. 

Cr3st,

Odwołanie nie dotyczy ciebie! Ostrzegam słownie. Następnym razem będzie warn.

  • Haha 1
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy