Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Podanie na redaktora forum.


NiGeeeL

Recommended Posts

1. Imię: Filip 

2. Wiek: 15

3. Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: 5

4. Link do przykładowej pracy: 

 

5. Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie? Jestem adminem na serwerze only mirage i przy tym chciałbym pomoc jedynemu redaktorowi, którym jest werka, ponieważ nie zawsze jest wszystko na czas. Myślę, że dodatkowy redaktor jest potrzebny na cito. Chciałbym spróbować się w tej roli bo uważam, że jestem w stanie wnieść dużo dobrych rzeczy. Wiem, że ortografia i interpunkcja jest dosyć słaba, ale każdą moja odpowiedź dogłębnie analizował bym pod tymi względami. Chciałbym pomóc werce w redakcji i przy okazji ożywić forum.

  • Super 4
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

+ praca dość prosta, ale nie mam do czego się przyczepić.
+ brak redaktorów
+ aktywność
+ rozpoznawalność
+ staż

+/- wiek
- doświadczenie
- ortografia i interpunkcja


Na forum jest potrzebna osoba, która dodatkowo będzie dodawać coś nowego i ciekawego, bo sama Weronika nie zawsze jest w stanie ze wszystkim się wyrobić. Znam cię, wiem jaki jesteś i myślę, że można dać Ci szansę. Masz poczucie humoru, ale kiedy trzeba być poważnym, to jesteś poważny :kekw2: (nie wierzę, że to pisze). Żarty żartami, ale jestem za okresem próbnym.

Edited by RoseS
  • Like 1
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy