Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Kod reklamowy sieci


Recommended Posts

  • Owner

image.thumb.png.2633f6fcba5fb428cc48087353a7f2f1.png 

 

Adres forumhttps://ngnw.pl | Banyhttps://bany.ngnw.pl | Sklephttps://sklep.ngnw.pl 

Grupa Steam: https://steamcommunity.com/groups/ngnwpl | Facebook: https://facebook.com/niegraszniewygrasz/ | Tiktokhttps://www.tiktok.com/@ngnwpl

 

NASZE SERWERY

ONLYMIRAGE1.png

b_350_20_c5131d_c5131d_ffffff_000000.png

5vs5.webp
b_350_20_c5131d_c5131d_ffffff_000000.png
 
arena1v1.webp
b_350_20_c5131d_c5131d_ffffff_000000.png

DISCORD.png

gtdc.png

 

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

1. Nasza sieć stale progresuje... jeszcze niedawno na MyBB - a teraz na IPS! Nieustannie rozwijamy naszą sieć rozwijając forum oraz dopracowując serwery. Działamy zgodnie z założonym planem i w każdym miesiącu realizujemy ustalone założenia. Nie wierzysz? Dołącz do nas, przekonaj się sam i stań się członkiem naszej ekipy, która nieustannie powiększa się!

 

2. Mimo posiadanej obsady wciąż poszukujemy nowych ludzi, którzy wzbogacą naszą sieć i wezmą czynny udział w jej rozwoju. Chętnie przyjmiemy Moderatorów i Redaktorów, aby na forum był zarówno porządek, jak i zajęcie dla wszystkich uczestniczących w jego życiu. Jeśli wolisz spędzać swój czas na serwerze - miejsce dla Adminów jest i będzie zawsze. Admin jest w pełni darmowy, a wystarczy grać aktywnie, aby otrzymywać darmowego VIP'a i kredyty do wydania lub pomnożenia na serwerowym Jackpocie.

 

3. Posiadamy trzy zróżnicowane serwery CS:GO, które są stale rozwijane zarówno pod kątem nowości, jak i pod względem liczby graczy na nich. Serwery główne to: Only Mirage oraz 5vs5 Miirage, a nasz najnowszy serwer to Arena 1vs1 - zagraj z nami i uwierz, że możliwa jest rozgrywka bez cheaterów... dlaczego? Dwucyfrowa liczba adminów oraz reporty zintegrowane z naszym Discordem, który w czasie rzeczywistym powiadamia naszych administratorów o kimś psującym rozgrywkę.

 

4. Forum - na pewno wyróżnia się na tle innych sieci. Stale pracujemy nad obecnym szablonem, aby możliwe najbardziej go udoskonalić. Szukamy także niespotykanych rozwiązań oraz udogodnień, które umilą czas spędzony na nim... i zachęcą nowe osoby, aby się na nim zarejestrować. Jednak forum i serwery to nie wszystko...

Najważniejsza w tej kwestii jest chęć i zapał do tworzenia najlepszej społeczności graczy i to jest nasze główne motto. Drogi Graczu - wejdź i przekonaj się sam, że NGNW.pl to sieć, która pozwala miło spędzić czas, jak i daje szanse na realny rozwój w rangach na forum. 

 

NGNW.pl - Sieć serwerów Counter-Strike: Global Offensive oraz Discord | Nie grasz, nie wygrasz

OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy