Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Polska-Austria


Drosz

Recommended Posts

000JCSY29C0YVGO1-C322-F4.thumb.webp.45b11ef6ddad35efb7f43a57504da988.webp

Dramatyczna sytuacja Polaków. Został tylko cień nadziei

 

W kluczowym meczu fazy grupowej Polska przegrała z Austrią 1-3 i zajmuje ostatnie miejsce w grupie D. "Biało-Czerwoni" stracili już szanse na awans do 1/8 finału z pierwszej lokaty. Wciąż pozostaje jednak cień nadziei na pozostanie w turnieju. Jeśli jednak w wieczornym meczu Holandia nie wygra z Francją (21:00), możemy pożegnać się z imprezą już dzisiaj - jako pierwsi w stawce!

Polska już dziś może się pożegnać z Euro. Nasz los zależy od Holendró

Polacy stracili już szanse na wygranie grupy D. Drugie lub trzecie miejsce mogą zająć tylko pod warunkiem, że wieczorny mecz Holandia - Francja zakończy się zwycięstwem "Pomarańczowych". W przypadku remisu lub wygranej Francuzów definitywnie tracimy szanse na wyjście z grupy. 

Jeśli "Oranje" nie sięgną dzisiaj po komplet punktów, nie uratuje nas nawet ewentualna wygrana z Francją. O kolejności miejsc w tabeli w przypadku równej liczby punktów decydują bowiem bezpośrednie starcia. To w uprzywilejowanej sytuacji stawia zarówno Holendrów, jak i Austriaków, którzy wykazali nad nami wyższość.  

 

Źródło: sport.interia.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Już nawet cień nie został, Francja vs Holandia 0:0, także Polska JAKO PIERWSZA REPREZENTACJA żegna się z Euro 2024... :kekw2:

  • Haha 1
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • RoseS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy