Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Ban powod cheats


Pierdolate

Recommended Posts

1. Nick: Bot_420

2. SteamID: STEAM_0:1:632278075

3. Nick admina banującego: NiGeeeL_

4. Opis sytuacji: Biegam po serwerze grając ze scout + deagle nie gram zbyt wybitnie nawet głów co mało dałem i no tak. Przechodząc do wyjaśnienia grałem wczoraj na tym koncie ze względu na to, że mój brat prime nie posiada a czasem ma ochotę zagrać sobie Turniejowego bez cheaterów co prawda mało jest takich meczy ale mniejsza szansa niż na koncie no-prime. Bardzo mnie rozbawiało zdanie innych graczy, że cheatuje bo takowego oprogramowania nie posiadam i nigdy nie będę posiadał nie jestem taki głupi, aby kupować cheaty do gry która i tak już ma z tym mega problem a tym baaardziej, że coś potrafię w niej strzelać i nie jestem w tym świeży a poza tym podoba mi się jak ktoś płacze, że latam odjebany XD. Drugie primo mogę biegać z ekranem na dc. Rozmawiałem z extreme na temat alt kont i dostałem informację, że jeśli nie posiadasz aktywnego - muta - gaga - bana to jest to akceptowalne. Nie będę wbijał z innych kont poczekam sobie na odpowiedź w tym temacie dopiero wtedy zawitam^ponownie na serwer jak miało to miejsce z wcześniejszym banem od Zuzi. Chciałbym również dowiedzieć się za jaką akcje otrzymałem bana jeśli to nie kłopot :3. Rozmowa o ile nie zniknęła chodź wątpię powinna pozostać na chat steam inaczej DM. Miłego wieczorku wam życzę kochani. 

Link to comment
Share on other sites

Dowodów brak nie mam nic na obronę swojej decyzji.

 

damie,

Demka nie dzialaja, o czym @  EXTREMAAAAA mówił wiele razy, a wy dowodów do bana nie zbieracie, powaznie?

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy