Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Podanie na moderatora


RoseS

Recommended Posts

Imię: Bartosz

Wiek: 17

Napisz coś o sobie:
Nic się nie zmieniło od mojego ostatniego podania na opiekuna only mirage, więc opis mojej osoby będzie podobny. Mam na imię Bartosz i mam 17 lat. Mieszkam blisko Krakowa od urodzenia. Jestem osobą spokojną, towarzyską i kulturalną, a także nie mam problemów z emocjami. Uczę się w technikum na kierunku informatycznym, choć z perspektywy czasu nie jestem w pełni zadowolony z tej decyzji. Moimi zainteresowaniami są motocykle, rowery oraz gry komputerowe. Moją ulubioną grą jest Counter-Strike 2, choć nadal mam sentyment do starego CS:GO. Uwielbiam spędzać czas jeżdżąc na motocyklu, ponieważ podczas jazdy czuję się wolny i doświadczam zastrzyku adrenaliny. Jednak moją największą pasją jest muzyka. Od najmłodszych lat była obecna w moim życiu, a ja uwielbiam zarówno jej słuchać, jak i tworzyć. Planuję swoją przyszłość związać właśnie z muzyką. Mógłbym pisać dalej, ale nie chcę zanudzać, więc na tym zakończę.

Staż na forum: Równo 4 miesiące.

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na forum?
Na ilość czasu, który mogę poświęcić na forum, wpływa wiele czynników, ale prawie codziennie jestem wysoko w topce "Czas spędzony online", co mówi samo za siebie. Jeśli będzie potrzeba, mogę być dostępny nawet przez 3 godziny dziennie.

Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: 7 Na forum staram się pisać dokładnie i zwracam dużą uwagę na poprawność ortograficzną i interpunkcyjną.

Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?
Jestem dojrzały jak na mój wiek i uważam, że nie jestem problematyczny. Potrafię dogadać się na wszelkie tematy. Na forum udzielam się aktywnie, ponieważ zależy mi na rozbudowie community. Początkowo zaufano mi na stanowisku admina only mirage, później jako UBT i opiekun. Myślę, że nie zawiodłem, ponieważ nie ma ze mną żadnych problemów na tych rangach. Wykonuję swoje obowiązki sumiennie i mam wrażenie, że jestem dość potrzebną osobą na forum. Dodatkowym atutem jest to, że jako moderator będę mógł ułatwić sobie, jak i extreamowi pracę na stanowisku opiekuna. Możecie mi zaufać ponownie, bez obaw. 

Edited by RoseS
 • Super 1

Tata jest cola?
image.png.4014c0534bd8945cce121867832ec642.png

Link to comment
Share on other sites

Jestem na tak:

+ staż

+ aktywność (jedna z największych na forum)

+ zaangażowanie w rozwój forum

+ jesteś osobą kulturalną i bez konfliktową, dobrze radzisz sobie na UBT oraz na opiekunie

Powodzonka Bartuś:pepe_love:

 • Super 1

image.png

Link to comment
Share on other sites

Jestem na TAK:

+ za staż

+ masz wielką aktywność

+ kulturka jest i nie ma problemów

+ duże zaangażowanie masz

 

 • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Wielkie TAK

+ zainteresowania coś ciekawego o sobie powiedziałeś (nie czytałem twoich poprzednich podań więc dla mnie to coś nowego) szanuje za pasję do motocykli LwG 👋

+ staż na forum 4 miesiące nie jest jakoś wybitnie dużo, ale wystarczająco aby poznać działanie forum/sieci nawet od strony technicznej (dla chcącego nic trudnego)

++ wiek i zaangażowanie tu dałem dwa plusy ponieważ 17 lat, jest to "buntowniczy" okres czasu, a Ty wydajesz się być bardzo ogarniętym chłopakiem, który angażuje się w tą sieć. Jeżeli miałem jakieś pytania, które kierowałem do Ciebie, dostawałem: po 1 szybką odpowiedź, a po 2 bezkonfliktowe rozwiązanie, co mnie osobiście bardzo cieszy.

+ ortografia miło i przyjemnie czyta się twoje odpowiedzi, nie wyłapuję błędów które mogłyby "koleć w oczy"

+ kultura nie zauważyłem abyś gdziekolwiek był niekulturalny, zawsze wypowiadasz się z sensem, bez zbędnego obrażania bądź różnych podtekstów które można odebrać w różny sposób. 

+ aktywność jesteś mega aktywny na forum, jak i odpowiedzi na różne tematy, reakcje i czas spędzony na forum (tuż zaraz za mną 😅) ale jest to duży plus, bo jednak moderacja powinna być w zasadzie najaktywniejszą jednostką, bo to Ona pod nieobecność Właściciela, lub Administratora ogarnia cały "syf" na sieci.

 

Podsumowując: Jestem jak najbardziej na  TAK, trzymam kciuki i powodzenia 

Edited by Drosz
 • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem na tak.

+1 wiek 

+1 staż

+1 aktywnośc 

Edited by Yuta
Cr3st,

Edytuj post, trzy argumenty za lub trzy przeciw.

 • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Na TAK

+ aktywność

+ zaangażowanie 

+ kultura 

+ technik informatyk, ale nie z powołania jak ja XD

+- staż (nie za długo, nie za krótko)

 • Like 1
 • Super 1
00NeQVq.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy