Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

[Wzór] Odpracowanie ostrzeżeń / bana


Recommended Posts

 • Owner
1. Nick:
2. Ilość ostrzeżeń:
3. Sposób odpracowania (Reklamy sieci / VIP / Sklep 24/7): 

Regulamin odpracowania ostrzeżeń

 • Aby odpracować 1 ostrzeżenie należy wykonać 10 reklam naszej sieci za pomocą plakatu umieszczone w dziale "Zareklamuj naszą sieć". Reklamę należy wykonać na dowolnym forum; pod warunkiem, że jego regulamin na to zezwala. Reklamy należy wykonać ręcznie, zabrania się używania botów reklamowych.
 • Reklamy wykonane na darmowych forach typu: ct8.pl, cba.pl itp. nie będą uznawane.
 • Reklamy, które zostały przeniesione do kosza nie będą uznawane.
 • Odpracowanie ostrzeżenia można wykupić u Administracji, koszt usunięcia 1 ostrzeżenia wynosi: 5 wPLN, a Dotację na ten cel należy wykonać w Sklepie 24/7 - klik.
 • Po uzyskaniu zgody (i ustaleniu formy) od Administracji na odpracowanie bana na forum, należy wykonać 60 reklam sieci za pomocą plakatu reklamowego pod warunkami opisanymi wyżej. 
 • Możliwe jest także wykupienie bana na forum, w tym celu należy wykonać Dotację w wysokości 50 wPLN.

Użytkowniku! Pamiętaj, że masz prawo do odwołania się od warna, jeżeli uważasz, że nałożona kara jest niesłuszna. Skorzystaj z działu "Odwołaj się od warna/blokady".

OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy