Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Counter Strike na silniku Source 2 zapowiedziany! Czekamy na lato 2023!


EXTREMAAAAA

Recommended Posts

  • Owner
tiarfrj.png

 

Counter-Strike 2 będzie ewolucją CS:GO udostępnioną całkowicie za darmo! Kiedy? Latem 2023 roku!

Valve zdecydowało się zrobić ogólne odświeżenie i przemodelowanie wielu elementów rozgrywki. Klasyczne mapy przede wszystkim odświeżono graficznie, dostały lepsze oświetlenie i refleksy, ale część z nich zaktualizowano i zbalansowano poprzez dodanie i usunięcie nowych elementów. Valve częściowo omawia te zmiany tutaj:

 

 

Oraz tutaj:

 

 

Co istotne dla graczy, Valve rezygnuje teraz z tzw. systemu tickrate, który symbolizował liczbę razy wysyłania i odbierania danych na/z serwera gry. W standardowych rozgrywkach Tickrate wynosił 64 (a więc 64 razy odświeżano dane), podczas gdy na profesjonalnych serwerach liczba wynosiła 128. Gracze od lat narzekali na to, że rozgrywka jest niedokładna, a trafienia nieprecyzyjne i wygląda na to, że Valve zaradziło temu problemowi. Więcej obejrzycie tutaj:

 

 

Counter-Strike 2 jest kompatybilny wstecz z CS:GO, co oznacza, że wszystkie posiadane przez Was przedmioty przechodzą do nowej gry. I choć w swoim rdzeniu będzie się w to grało podobnie jak w CS:GO. Aktualnie Valve wysyła zaproszenia do bety, zatem jeśli spędziliście z grą długie godzine - macie szansę się załapać.

Dajcie znać, czy udało Wam się dostać do wersji beta!  :smile:

 

2Nxk9kpTURBXy9lYzdjMDRiNTUzN2Y0NzBiZjgzOGIxZGIwOGNiNWViNC5qcGeSlQPMlgDNBafNAy6TBc0DFM0BvN4AAqEwBaExAA

 

Źródło: Komputerswiat.pl

  • Like 4
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy