Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Ban za Aimbota nick:shibo


shibo

Recommended Posts

1. Nick: shibo

2. SteamID: 76561199410486067

3. Nick admina banującego: Mist

4. Data/mapa: 06-11-23 18:21/ Mirage

5. Serwer: Only MIrage

6. Opis sytuacji: Według obecnych wtedy graczy na serwerze byłem odpalony. Wydaje mi się że większość podejrzeń który leciała w moją strone zaczęła się nasilać wtedy gdy dałem jakiemuś ukraińcowi banie przez smoka jedyne moje wytłumaczenie z tego jest takie że on strzelał i widziałem tracery przez co wiedziałem skąd strzela. Mialem wysokie staty wiec to tez moglo byc podejrzane lecz poprzednie mapy (przed moją ostatnia) tez miałem podne ilości w fragach. Rzadko używam cheatów jak już to skin changera. Aktualne konto na którym gram zostało kupione dlatego nie mam zamiaru tracić kasy. Moje poprzednie konta zostaly zbanowe za skin changera lub w ostateczności moją głupote. Licze na dokładne obejrzenie demek z tamtych meczy. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy