Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Podanie na moderatora


Gandalf

Recommended Posts

1. Imię: Mikołaj 

2. Wiek: 17

3. Napisz coś o sobie: Lubię grać oraz oglądać piłkę nożną, jestem wielkim kibicem Barcelony. Po północy mam dwubiegunowość.

4. Staż na forum: Jestem na forum od samego początku. 

5. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na forum? Jestem praktycznie cały czas dostępny,  jak nie na komputerze to na telefonie.

6. Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: 8

7. Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?  Wydaje mi się że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko, pomimo tego że posiadam dużą ilość rang na forum to bez problemu wywiązuje się ze swoich obowiązków, jestem osobą bezkonfliktową która nie sprawia żadnych problemów. Posiadam wysokie doświadczenie oraz mam dobry kontakt z innymi użytkownikami.

Discord_wN7zqUOPMu.png

Link to comment
Share on other sites

- Wkurzasz ludzi

+doświadczenie

+Znajomosc orto

- Łatwo sie denerwujesz niesie to za sobą nieprzemyślane decyzje po przez nieumiejętne użytkowanie komend

- jesteś kidosem 

+ Staż

- Nie da się z tobą gadać po 24 i w sumie przed też nie 

- wiek

 

na NiE

nie będzie mną rządził tak młody człowiek pozdrawiam

Edited by Adrahil
 • Like 1
 • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

+ doświadczenie 
+ wiek
+  dlaczego Ty 

Jesteś lekko ten teges ło tego ale myślę że spełnisz się w tej roli. 

na TAK

Edited by shunsui
 • Angry 1
 • Super 1
udPRfpu.gif
Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy od plusów:

+ Doświadczenie

+ Staż

+ Znajomość ortografii

i to tyle z plusów.

 

To teraz minusy:

- Wiek

- "jestem osobą bezkonfliktową która nie sprawia żadnych problemów." - tutaj nie zgodzę z tym, bo oboje wiemy jakie sytuacje były

- Tak jak napisałeś po północy masz sentinoze i  nie da się ciebie słuchać

- Często denerwujesz innych użytkowników

- Nie wchodzisz na ts3, a to bardzo wielki minus

 

Osobiście jestem na NIE.

 • Like 1
 • Super 1
00NeQVq.png
Link to comment
Share on other sites

 • Administrator
 • Popular Post

Oj Wojtuś,

Na + są takie rzeczy jak zaangażowanie, dostępność, staż i Twoje doświadczenie na różnych rangach.

Niestety, ale mam sporo zastrzeżeń, przede wszystkim, co do Twojego zachowania, czasami mocno "szczeniackiego", totalnie się nie zgadzam z Twoim stwierdzeniem, że "jesteś osobą bezkonfliktową", bo wiemy dobrze, jak nieraz było (nie byłeś w to sam zamieszany, ale jednak). Poza tym, no za dużo dałeś sobie punktów w skali ortografii i interpunkcji, bo m.in. te przecinki to totalnie u Ciebie leżą. :pepewhy: Poza tym Twoje zachowanie jest momentami strasznie irytujące (potwierdzają to koledzy z administracji serwerowej chociażby), ja nie mówię, że mi się to nie zdarza, bo każdemu czasami coś odstrzeli, ale Ty to lecisz po mistrza w tej dziedzinie - a na takim stanowisku, jakim jest moderator, to co za dużo, to niezdrowo. Podanie też uważam, że marne, niezbyt bogate treściowo - niektóre osoby lepsze pisały na admina.

Reasumując - uważam, że jesteś za młody na to stanowisko. Wbrew pozorom, mamy co robić i są to ważne rzeczy, wymaga to dojrzałości i odpowiedzialności. Nie to miejsce, nie ten czas = na nie.

 

 • Thanks 1
 • Confused 3
 • Super 2
Link to comment
Share on other sites

Niestety zgadzam się z @ Werka.  - przede wszystkim nie wchodzisz na TS3, momentami zachowanie Twoje jest dosyć infantylne i niepoważne, a takim kandydat na moderatora i potem moderator nie powinien się cechować.

Podanie też jest samo  w sobie nieprzekonujące. Nie można nie wspomnieć rzeczywiście o rzetelnym wypełnianiu swoich zadań na aktualnych stanowiskach i dość dużej aktywności, głównie (niestety tylko) na discordzie, jednak całokształt i dotychczasowe doświadczenia wpłynęły negatywnie na tę decyzję. :heh:

 • Like 1

 

fff18f090b12f7dde16c6410a8131fa1.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

 • Owner

Ja nie mogę przyjąć tego podania mimo naprawdę szczerych chęci na danie Ci szansy, ale skoro dwóch moderatorów jest przeciwko, to nie mogę tego zrobić.

Sam do Twojej pracy zastrzeżeń nie mam, bo jako Opiekun UBT sprawujesz się naprawdę dobrze, czy jako admin. Spróbuj ponownie za 5 dni, czy porozmawiaj z @ Cr3st oraz @ Werka. w czym jest problem i co uważają, że musisz poprawić i jeśli oni będą przy okazji następnego podania na tak, to ja również będę takiego samego zdania.

OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy