Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Aktualizacja klienta Steam i nowy wygląd!


Pan News

Recommended Posts

 • Popular Post

lay.thumb.png.ab89b839c2d304bbf1553a50bae53749.png

Stopniowo do użytkowników trafia aktualizacja z nowym Klientem Steam! Wprowadzono wiele zmian - nowy wygląd oraz funkcje! 

Steam na swoim kanale opublikował film, na którym omawia cel zmian i jest nim ujednolicenie interfejsów dla wersji PC, mobilnej, Steam Deck oraz trybu Big  Picture.

Nowości i zmiany, które wnosi aktualizacja:

 • zupełnie odświeżony interfejs użytkownika
 • odświeżona nakładka in game (SHIFT+TAB) która daje szybki dostęp do: osiągnięć, przeglądarki, notatek, zrzutów ekranu i wielu więcej...
 • możliwość przypinania okien w nakładce, co to oznacza? możecie jednocześnie grać na serwerze, a na drugim oknie oglądać ulubiony film z YT (rozwiązanie fajne dla osób, które posiadają jeden monitor)
 • możliwość tworzenia notatek ze zrzutami ekranu. Zapisywane są w formacie ".rtf" i synchronizowane między pozostałymi urządzenia połączonymi z naszym kontem
 • poprawiony system powiadomień - podzielone na 4 kategorie, więc może to koniec z 1234 powiadomieniami, które nas nie interesują i tym jednym, do którego musimy się dokopać. Od teraz zielony przycisk z powiadomieniami zmieni kolor tylko w sytuacji, kiedy czeka na nas coś zupełnie nowego
 • włączenie akceleracji sprzętowej na klientach Steam dla systemów Linux i macOS, co stawia je na równi z wersją dla systemów Windows

Jak oceniacie te zmiany? Czy Klient Steam jest teraz wygodniejszy i czytelniejszy? Dajcie znać!

Źródła: Steam oraz kanał Steam

 

 

 • Like 2
 • Super 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy