Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Propozycja only mirage


Japoniec

Recommended Posts

1. Nick: ♡Japoniec

2. Przedstaw swoją propozycję: Propozycją było by usunięcie obrażeń od granatów bo niektóre osoby rzucają specjalnie granat/molotov zeby zobaczyc czy jest przeciwnik moim zdaniem to trochę jest słabe bo łatwo mozna podać info na temat chłopa gdzie np. stoi w damym miejscu. hejka 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem jest to fajna opcja, więc sądzę, że powinno zostać jak jest.

Pozdrawiam :pepe_salute:

Link to comment
Share on other sites

Poniekąd jest to prawda, ta funkcja daje możliwość zlokalizowania przeciwnika bez sprawdzania danego miejsca (przykład: rzucasz nade'a po stronie CT na rampe i wiesz czy ktoś jest, nawet jeśli idzie na shiftcie), daje to solidną przewagę dla osobą rzucającą granat. Uważam że każdy może z tego korzystać i bez względu na to kto będzie miał przewagę, każdy mogę z tego skorzystać i uzyskać z tego korzyści nad drugim gracze. Jestem na nie.

Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Gdyby dostęp do hit'ów od granatów miał np. tylko VIP, to zgodziłbym się, że to jest za bardzo "op"... ale granat może kupić każdy i każdy może sprawdzić daną pozycję, więc to jest fair.

Wobec samych opinii na "nie" odrzucam propozycję.

OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy