Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Propozycja OM


progress

Recommended Posts

Konta które mają mniej niż np. tydzień nie mogą wbić na serwer. Dzisiaj wbił ze cheater z kontem stworzonym dzisiaj I ze grał z 3 mapy I potem quita zrobił.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miało by to troche sensu, żeby nie zakładali nowych kont i po banie znowu nie cheatowali, tylko też możliwe ze nowi gracze cs:go nie będą mogli grac na serwerze. przydało by sie ale mozliwe ze mniej osob grajacych bedzie na serwerze. ja jestem na nie!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nowi gracze tuż po założeniu konta raczej nie będą szli od razu na serwery społecznościowe tylko będą grali uproszczony itd.

Jestem na tak!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razem z @  EXTREMAAAAA  doszliśmy do wniosku aby tego nie wprowadzać, serwer mógłby dużo stracić na rankingu i nie po to przyjmujemy nowych adminów, żeby blokować dostęp nowych graczom.

  • Like 1
  • Super 1
00NeQVq.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy