Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

ub felti


felti23

Recommended Posts

1. Nick: felti

2. SteamID:  STEAM_1:1:692472675

3. Nick admina banującego: bruh

4. Data/mapa: 10.08 mirage

5. Serwer: only mirage 

6. Opis sytuacji:  Nie mam pojecia dlaczego dostalem bana, gram na tym serwerze juz od jakiegos czasu i jak bym cheatowal to juz dawno bym tego bana dostal. Gralem z innymi administratorami na serwerze i jakos nikt nic do mnie nie mial a jestem pewien na 100% ze juz nie raz mnie sprawdzali. bruh pojawiłeś sie z nikąd i wlepiasz mi bana. PONIZEJ PARE LOSOWYCH CLIPOW Z MOJEGO GAMEPLAYU NA KTORYCH GRAM LEGIT A WALE BOMBKI JAK NA CHEATACH :)

https://streamable.com/j62514

https://streamable.com/ksntjm

https://streamable.com/b67h21

jezeli faktycznie uwazasz ze cheatuje to poprosze jakis proof w postaci filmiku albo demka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Popular Post

Z uprzejmością pragnę przedstawić kwestię, która wymaga naszej uwagi oraz rozważnego podejścia. W dzisiejszym dniu podjąłem decyzję o konieczności zastosowania sankcji w postaci zbanowania danego użytkownika. Warto zaznaczyć, że podjęcie tego kroku jest efektem moich obserwacji oraz analizy zachowań wspomnianego użytkownika. Stosownie do mojej oceny, istnieje uzasadniona podejrzenie, że użytkownik ten korzysta z narzędzi wspomagających w postaci tzw. cheatów.

Z pewnym zaniepokojeniem muszę jednak przyznać, że na dzień dzisiejszy nie dysponuję niezbędnymi dowodami w postaci materiału wideo czy zapisu rozgrywki (tzw. demka), które jednoznacznie potwierdziłyby wykorzystanie wspomagaczy. Niemniej jednak, jestem zdania, że istnieje alternatywne podejście do tej sytuacji, które pozwoli na wyjaśnienie zaistniałego problemu w sposób bardziej klarowny i pozbawiony wątpliwości.

W ostatnich dniach, a także wcześniej, wielokrotnie kierowane były do tego użytkownika prośby o udostępnienie informacji dotyczących głównego konta, na którym osiągnął on wyższe rangi, zbiorczy czas spędzony w grze oraz wszelkie postępy dokonane na tym koncie. Takie dane byłyby kluczowe w procesie wyjaśnienia i oceny sytuacji oraz pozwoliłyby na bardziej precyzyjne stwierdzenie, czy przedmiotowy użytkownik jest faktycznie niewinny czy może istnieją przesłanki sugerujące odmienne zachowanie.

W związku z powyższym, moja sugestia opiera się na przekonaniu, że to użytkownik powinien dostarczyć argumenty i dowody potwierdzające swoją niewinność. Udostępnienie głównego konta, a także dodatkowe informacje/dowody potwierdzające autentyczność tego konta, stanowiłoby w tej sytuacji najbardziej adekwatny sposób na wyjaśnienie sytuacji.

Jeśli weryfikujący zespół ds. unbanów bądź właściciel serwera ocenią tę sugestię jako nieprzydatną w kontekście braku bezpośrednich dowodów na wykorzystanie wspomagaczy przez użytkownika "felti", będę niezmiernie zaniepokojony faktem odrzucenia tej koncepcji. W takim przypadku, będzie to moim zdaniem dowód na nieadekwatność i brak wnikliwego podejścia do analizy odwołań oraz problemów związanych z integrowaniem aspektów psychologicznych w procesie oceny takich przypadków.

Niezależnie od ostatecznego rozstrzygnięcia, warto zaznaczyć, że istnieją uzasadnione wątpliwości co do rzetelności gry tego użytkownika. Pomimo dostarczonych przez niego materiałów wideo, które miałyby udowodnić jego umiejętności, istnieje możliwość zastosowania płatnych lub darmowych narzędzi, które maskują wykorzystanie wspomagaczy przed programami rejestrującymi rozgrywkę. Ponadto, obserwacje wskazują na pewne nieprawidłowości w jego zachowaniu w grze, takie jak łatwe wykonywanie "BunnyHopów" bez zastosowania odpowiednich technik, co budzi uzasadnione wątpliwości.

Podsumowując, jestem zdania, że konieczne jest udostępnienie informacji dotyczących głównego konta przez użytkownika "felti", co pozwoliłoby na pełniejsze i bardziej wiarygodne zrozumienie sytuacji. Tylko wtedy będziemy mogli z pewnością i zgodnie z zasadami obiektywizmu podjąć decyzję co do zdjęcia bana.

Edited by bruh
  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Szanujmy się, nie możemy wymagać udostępniania czy udowodnienia przez kogoś swojej niewinności.

Wskazanie bycia winnym czitowaniu, leży po stronie admina a ocena tego po stronie UBT.

Nie możemy banować kogoś za podejrzenie lub brak dowodów, bo zapobiegamy prawdopodobnemu czitowaniu. Jeśli mielibyśmy tak robić, to można zbanować cały serwer, w końcu każdy gracz może potencjalnie używać wspomagaczy.

Ban oczywiście zdejmuję.

  • Like 1
  • Super 1
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy