Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Podanie Discord Admin progress


progress

Recommended Posts

1. Imię: Dawid
 
2. ID (nick#1234): feelarise

3. Wiek: 17

4. Od kiedy jesteś członkiem naszego serwera? 13 sierpnia

5. Doświadczenie (np. obsługiwanie botów, czy byłeś już adminem): Umiem obsługiwać 80% botów na discordzie umiem robić embedy, webhooki oraz permisje. (Całego tarifykatora nie mogę pokazać, ze względu na moje NDA. Tarifykator Nadole jest zrobiony przez administracje R6TM a na gorze ja zrobiłem w stylu embed)

6. Ile czasu poświęcisz na serwer? Jestem aktywny codziennie na discordzie oraz na forumie

7. Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie? Jestem bardzo mila I pomocną osobą może i nie mogę poświęcić dużo czasu na serwerze jako administrator serwera OM, ale na discordzie jestem zawsze aktywny I to jest łatwiejsza robota.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

+/- Wiek 

+ Doświadczenie 

- Staż  

Piszesz podanie na ubt i nagle po kilku dniach stwierdzasz że nie chcesz być tym ubt bo ludzie nie byli przekonani co do Ciebie po czym od razu po zrezygnowaniu z podania ubt piszesz podanie na admina discord, mam wrażenie że pchasz się tam gdzie się da. Aktualnie jestem na nie. 

Edited by Gandalf

Discord_wN7zqUOPMu.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy