Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Adminek Progress


Ciuraseq G4Skins

Recommended Posts

Ogólnie to graliśmy sobie z chłopakami w gierkę po ct nie koniecznie każdy miał 16+ ale nikomu to nie przeszkadzało dopóki nie przyszedł Pan wielki admin niszczyciel wszelkiej zabawy i chuj do szczania wyjebał każdemu muta na chuj wie ile za "nadużywanie microfonu" jebany informatyk z Afryki co próbuje pisać po angielsku polskie słowa; mam kilka osób które to potwierdzi także proszę o wypierdolenie śmiecia z Administracji albo zdegradowanie go do rangi brudasa z podlasia co nie ma kontaktu z ludźmi nie posiada mikrofonu języka, ambicji do rozmawiania z innym człowiekiem, pierdolona aspołeczna ameba dziękuję proszę to pozytywnie rozpatrzeć wypierdolić tą szumowinę :) 
image.thumb.png.9bfebd1fe380c5ce23c111c2187719a9.png

Cr3st,

Warn na kulturę! 

 • Like 2
 • Super 2
Link to comment
Share on other sites

 • Popular Post

zgadzam sie z kolgą pierwszy (jedyny) ban był własnie od tego użytkownika dostałem muta na 30 min za to ze moi koledzy z teamu spiewali piosenke ktora leciała na mvp  pozdrawiam i prosze o wywalenie kolegi z druzyny adminów   :)

Cr3st,

Warn za spam

 • Like 1
 • Thanks 1
 • Haha 1
 • Super 2
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Ciuraseq G4Skins napisał(a):

zgadzam sie z "Ciuraseq G4Skins" Administrator "progress" zmutował całą drużyne uniemożliwiając komunikacje i dał fory oponentom moim zdaniem ten administrator zachował się nie na miejscu i niewłaściwie wykożystuje swoje uprawnienia i wnaszam wniosek o zniesienie go z rangi administratora #jebać_progressa

 

Cr3st,

Warn za spam i obrazę!

 • Super 3
Link to comment
Share on other sites

Skarga niesłuszna, tak jak w regulaminie jest mikro +16 albo po mutacji, wy się do tego nie stosowaliście. Jak chcecie sobie pogadać o pierdołach to idźcie na Discorda albo Ts'a! Przejrzałem clipy z demka, robicie syf na serwerze jak i na forum. Mute przedłużam do 3 DNI każdemu! Koniec tematu

 • Sad 1
00NeQVq.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy