Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Usunąć wymagania czasowe na podanie do administracji


Snowflake

Recommended Posts

To, że robisz reporta na podejrzaną osobę to nie oznacza ze ta osoba ma 100% cheaty. (Jak jest administrator na serwerze to my pingów nie dostajemy, bo już jest administrator który się tym zajmuje.)

Każdy administrator jest volurtajuszem I nie zawsze będzie mogła/mógł mieć w tym momentcie kiedy jest osoba podejrzana o cheaty wbić na serwer. Każdy ma zycie prywatne I może mieć problemy np w życiu.

Rekrutacja jest po to zrobiona gdyby jakaś osoba, która jest zainteresowana w byciu administratorem OM, 5V5 #1 lub 5V5 #2 żeby miała szansę. To nie jest tak zrobione ze jak {X} osób zrobi podanie to automatycznie się zamykają sloty na szybkie rekru. To wszystko zależy od Extremy, Damiego I Cresta.

Min tydzień stażu jest po to, żebyś się zapoznał jak serwer działa I jakie komendy są dostępne dla ciebie jako gracz. (Dużo nowych graczy mają pytania o komendach I ty jako administrator musisz je znać.)

Jak jest taki wielki problem z cheaterami I żaden administrator nie wbije przez powiedzmy 30 minut to zapraszam na naszego discorda* I można zrobić ticketa z clipem I jak osoba dalej będzie na serwerze lub wyjdzie to I tak dostanie bana od administratora, lub członka UBT.

Tez zapraszam do składania podania na Administratora OM, 5V5 #1 lub 5V5 #2 I kto wie może się dostaniesz.  (OP już zrobił podanie na Administratora OM.)


* Link do discorda NGNW:  https://discord.gg/pjQ3QBnkJ7

Edited by progress
/
 • Like 2
 • Super 2
Link to comment
Share on other sites

Nic mnie tak bardzo nie irytuje, jak fakt, iż każdy jest mądry dopóki nie ma admina. Non stop się słyszy od was "chu***a administracja", "co oni robią, zero reakcji", a uwierzcie mi, to, że nas nie widać, nie znaczy, że nas nie ma. Nie jestem adminem "na etacie", bo wchodzę, żeby pomóc, a nie z obowiązku i takie teksty, że "3 cheaterów a admina brak" to ugh. Ciężko żeby ktoś wchodził, np. o 24 albo o 3 w nocy na serwer, bo ludzie ŚPIĄ (dziwne, jak można spać co nie? XD). W dzień admin też nie wchodzi? Ludzie pracują - źle, bo nie wchodzą na serwer od razu po reporcie, ludzie są poza domem ze znajomymi - źle, bo przecież mają admina i reakcja na zgłoszenie to obowiązek! :pepewhy:

Ciężko jest zbanować 3 cheaterów na raz, jak każdego trzeba obejrzeć, bo jak ktoś się odwoła, to trzeba rozpisywać demo i szukać tych akcji. Niektórzy nie mają obvious cheatów, że po jednej akcji leci ban.

A teraz stricte do propozycji - wymagania zostały ustalone PO COŚ, od laaat panują w świecie cs'owym. Nikt nie weźmie na admina kogoś, kto nie dał się poznać, żeby potem odwalał jakieś akcje z uprawnieniami i robił np. syf na serwerze. Jak ktoś ma zastrzeżenia do pracy adminów i reakcji na reporty to niech napisze do mnie, a na priv wyślę nagranie ekranu, gdzie widać, jak admini reagują na zgłoszenia i starają się wchodzić często (w miarę ich możliwości). 

Propozycja totalnie do odrzucenia. Popraw aktywność na serwerze, bo z Twoim aktualnym GT to nie ma co startować nawet drugi raz z podaniem, aktywność na forum też do poprawy i wtedy zapraszamy do składania podania na admina. Pozdrawiam! 

 

Edited by Werka.
 • Like 2
 • Super 1
Link to comment
Share on other sites

 • Owner

No temat przedmówcy wyczerpali doszczętnie; osoba, która chce być adminem musi spełniać pewne warunki, które są zachowane nawet w szybkiej rekrutacji i są to:

 • minimum tygodniowy staż - po to abyśmy cię poznali, jak można przyjąć do tak odpowiedzialnego i zaufanego grona, jak administracja serwera kogoś o kim nikt nie ma opinii? a jak wybanujesz pół serwera, czy jak niektórzy dostaniesz małpiego rozumu, bo się poczuje "władzę"?
 • konto PRIME - nawet nie będę się rozwodzić dlaczego, absolutna podstawa
 • mikrofon, mutacja - abyś brzmiał poważnie i mógł reagować i odzywać się na głosowym czacie, zgodnie z regulaminem => brak mutacji = zakaz mikro lub tylko info
 • Like 1
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy