256. jb_nethiriosia_1s2k- nie mam jej Xd - została ona stworzona przez mrufkę dla opiekunki jb nethiri jeszcze na 1s2k
2. "Z resztą teraz nawet nie możemy tego zrobić, bo Black (którego jest ta paczka) nie jest zbyt przychylny współpracy" - i nie był ok. 2 lata temu kiedy pierwszy raz dołączył ze swoim dzejbi na 1s2k, różnica jest taka że co chwile są zmiany ale w osobach funkcyjnych bo obecne skiny, eventy i inne gupoty sie powtarzały i powtarzają; black niech sprzeda wam prawa do paczki za 20 psc i nie bedziecie się bujać z betonem, a jeśli chodzi o jakieś urozmaicenie to polecam luknąć sobie: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=294818
proponuje next iwent jakiegoś dowalonego bosa top3 osoby z dmg największym wygrywa pety czy tam inne piksele i każdy zadowolony że coś nowego a nie tylko same skłid gejm albo kurka wodna (udało wam się z d2, to i uda z bosami - prayge)