Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Skarga na admina łysy pro


NiGeeeL

Recommended Posts

1. Nick oskarżonego: @ Łysy Pro

2. Opis sytuacji: Ten oto admin ma wyjebane na reporty na temat cheaterów i nie tylko. Następną kwestią jest floodowanie na czacie czyt: pisanie co rundę eszkere. Dziś ten oto admin był dzisaj broniony przez virtusa bo sam nie daje rady na posadzie admina. Admin celuje w głowy przeciwników przez smoke niejednokrotnie co budzi moje podejrzenia tym bardziej że dostał on już 2 permy na innym koncie co sam napisał na serwerze. Mam nadzieje że jakieś kroki zostaną podjętne ponieważ nie tylko ja zauważyłem że ten gracz jest odjebany . Zostałem poniżony cytując "5/11 i reportujesz troche szacunku do lepszych" nie mogłęm się pozbierać pzrez następne 5 min. Łysy dwukrotnie pisał podania pisząc że ma 16 lat po czym napisał w 3 podaniu że mna 14, co załącze poniżej

3. Powód: floodowanie , cheaty, odnoszenie się do mnie z celem obniżenia mojej samooceny 

4. Dowody: logi z czatu, demko (około godziny 15 50)

image.png

image.png

image.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy