Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Bob Tschigerillo
2. Imię: Bartosz
3. Wiek: 23
4. Link do profilu [rank.ngnw.pl]: https://rank.ngnw.pl/profil/76561198922314652?server=mirage
5. Doświadczenie: Posiadam wczesniejsze doswiadczenie jako Administrator na serwerach CSGO (minelo niestety juz od tego kilka lat)
6. Czy byłeś/aś już adminem? [TAK/NIE]: TAK
7. Znajomość CSS [0/8]: 4. Musialbym sobie przypomniec komendy.
8. SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198922314652/
9. Mikrofon: [TAK/NIE]: TAK
10. Konto PRIME: [TAK/NIE]: TAK
11. Czy akceptujesz i zobowiązujesz się przestrzegać regulaminu forum, serwera i taryfikatora banów? [TAK/NIE]: TAK
12. Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?: Gram w Counter Strike juz ponad 14 Lat, zaczynajac z CS 1.6. Uwazam ze mam wystarczajace doswiadczenie aby ocenic podejrzane style gry i wlasciwie zdecywodac jak sie zachowac w danej sytuacji. Jestem aktywny na serwerze (codziennie w czasach 18-24). Za czasow CSGO bylem Administratorem na innej sieci az do momentu jego zamkniecia. Przepraszam tez za ewentualne bledy gramatyczne poniewaz mieszkam w niemczech juz ponad 13 Lat i troszke zapomnialem polskiego jezyka :)

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8524-podanie-na-admina-bob-tschigerillo/
Udostępnij na innych stronach

Cześć 👋

23 lata — spoko wiek +

Duże doświadczenie w CS (ponad 14 lat, zaczynając od 1.6) +

Byłeś już adminem w CS:GO, więc wiesz jak to działa +

Znajomość komend trzeba trochę odświeżyć, ale to szybko wróci +/–

Aktywność 9 godzin w zeszłym tygodniu — w zupełności wystarczająca jak na admina +

Minus — dłuższa przerwa w administracji (kilka lat), może być potrzebny moment na ponowne wejście w rytm –/+

Ogólnie widać doświadczenie i dobre zrozumienie gry

Jestem na TAK

Ostrzeżenie przypięte przez Weezard, (edytowane)

Zakaz wypowiadania się w podaniach o admina osób, które nie grają regularnie na serwerze. 

  • Haha 2

signature_small(3).png.3d5e82eaeb6f96fe16df362b3e0979b6.png

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8524-podanie-na-admina-bob-tschigerillo/#findComment-37248
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bartek,

wiek jak najbardziej (+)

aktywność na serwerze (+)

doświadczenie jako admin oraz wieloletni gracz cs'a (+)

z racji tego, że nie słyszałem cie ani razu na vc, nie pogadałem ani nie pisałem z tobą to średnio cie znam a gramy od podobnego czasu na serwerze, warto by było częściej się zacząć udzielać (-)

pamiętaj, że jako admin musisz się trochę bardziej otworzyć na rozmowę i zrobić się bardziej aktywny pod tym względem, na tym powinna polegać swobodna atmosfera serwera:)

Narazie jestem na NIE ale myślę, że okres próbny mógłby przejść, zaczekajmy lecz  na wypowiedź innych adminów. Pozdro!

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8524-podanie-na-admina-bob-tschigerillo/#findComment-37272
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie myślę że można dać szansę na okres próbny 

+ wiek na plus

+ doświadczenie również

+ staż w csie 

 

nis znam cię bo nie miałem okazji cię spotkać itd ale myślę że okres próbny można dać i wszystko wyjdzie w praniu, ogólnie trzymam kciuki 👌

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8524-podanie-na-admina-bob-tschigerillo/#findComment-37274
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Hej, cześć, siemanko!

Wiek jest tutaj znaczącym plusem, tak samo jak aktywność.
Doświadczenie w kwestii admina na takie +/-.
I tutaj jak wypowiedział się wcześniej mój kolega @ mtm ; admin u nas na sieci jest wizytówką serwera i wymagane jest domyślnie, aby prowadził on rozmowy z graczami, by stworzyć przyjazną atmosfera do grania jak i do pogadania.
Na obecną chwilę jestem na nie.

Pozdrawiam,
Weezard.

  • Lubię 2

 

 

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8524-podanie-na-admina-bob-tschigerillo/#findComment-37278
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

cześć witam siemanko Bartosz!

Znajomość komend trzeba trochę odświeżyć, ale to szybko wróci +/–

byłeś adminem w csgo więc masz jakieś doświadczenie +

wiek też jest na +

aktywność masz dobrą nie powiem 

to tyle z plusów u ciebie 

przeanalizowałem sobie logi i zauważyłem że z kulturą u ciebie jest tragicznie czasami wyzywać kogoś od botów bo nie ma formy czy jest poprostu słabym graczem jest nie na miejscu kompletnie.

wogle się nie odzywasz skąd mam wiedzieć z kim rozmawiam na czacie w grze? 

I tutaj jak wypowiedział się wcześniej @ mtm : admin to jest wizytówka serwera aby rozmawiać z graczami i stworzyć przyjazną atmosfera do grania jak i do pogadania.

JESTEM NA NIE 

pozdrawiam GUCIO

  • Lubię 2

to_ngnw.thumb.png.93be77476cfe44d341a32aa88c1f9d82.png

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8524-podanie-na-admina-bob-tschigerillo/#findComment-37279
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Bartosz. Niestety jestem na nie,

+ Wiek u Ciebie jak najbardziej na plus,

+ Aktywność, często widuję cię na serwerze,

+ Posiadasz spore doświadczenie jako admin cs2

- No i rzecz, która cię dyskwalifikuje według mnie, to brak kultury osobistej 

 

  • Lubię 1

Zrzutekranu2026-03-15192121.png.6804b17a226ecb96ab0ea9edc6127569.png

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8524-podanie-na-admina-bob-tschigerillo/#findComment-37310
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun UNBAN™ CS2 & CS:GO
Podanie zostało odrzucone

Możliwość ponownego udziału w rekrutacji nastąpi za 5 dni. Jeśli się nie zgadzasz zgłoś ten post.

  • Lubię 1

KIRO_TO.png

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8524-podanie-na-admina-bob-tschigerillo/#findComment-37408
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?