Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry:  ! 3xq 
Link do profilu Steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198783384485/
Serwer: MIRAGE 1
Gra (CS2/CS:GO): cs2
Rodzaj blokady (ban/gag/mute): ban

Dostalem bana za niby aimlocka -  nie rozpisaliscie mi konkretnych sytuacji 
1. gram czysto nie latam na zadnych cheatach  tym bardziej na serwerze spolecznosci
2. dawalem tapy moge wam klipy pokazac ze nic nie mialem
3.  nie rozpisaliscie mi tego i konkretnie za co.
czekam na odp

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8774-odwolanie-od-blokady-3xq/
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Witam,
Nikt nic nie musi Ci przedstawiać przed banem. Dopiero w odwołaniu przedstawiane są dowody.
Mowa o dowodach o to one:
Demko

0:19 - Fajny skok celownika (x0.25) | Aimlock
2:01 - Skok celownika widać na x0.25 (pierwszy kill). Druga akcja znowu celownik skacze na łeb | Aimlock
2:49 - Lock na ciało | Aimlock
15:00 - Fajny skok celownika v2 (x0.25) | Aimlock

@ Kiro  robota dla ciebie.

Pozdrawiam,
Weezard.

Edytowane przez Weezard
  • Uwielbiam 1

 

 

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8774-odwolanie-od-blokady-3xq/#findComment-38838
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun UNBAN™ CS2 & CS:GO
25 minut temu, Weezard napisał(a):

0:19 - Fajny skok celownika (x0.25) | Aimlock +
2:01 - Skok celownika widać na x0.25 (pierwszy kill). Druga akcja znowu celownik skacze na łeb | Aimlock +
2:49 - Lock na ciało | Aimlock +
15:00 - Fajny skok celownika v2 (x0.25) | Aimlock +

 

 

  • Uwielbiam 1

KIRO_TO.png

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8774-odwolanie-od-blokady-3xq/#findComment-38841
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun UNBAN™ CS2 & CS:GO
Odwołanie zostało odrzucone

Wykryto nieprawidłowości związane z Twoją grą. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, zgłoś post.

KIRO_TO.png

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8774-odwolanie-od-blokady-3xq/#findComment-38842
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?