Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

Propozycja - usunięcie limitu AWP


Rekomendowane odpowiedzi

NICK kubański pisarz eseiata 

Propozycja usunięcia  limit awp od 16 osób aktualnie ciężko osiągnąć tyle Ludzi jedynie wieczorami wczoraj jak grałem w godzinach 13 /16

w tych godzinach ani razu nie było mozliwosci kupienia awp

Edytowane przez Kubanski
Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8777-propozycja-usuniecie-limitu-awp/
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrze jest, po co grać awp na paru ludzi ? Zazwyczaj u nas dużo ludzi gra, ale mało kto pewnie siedzi przy kompie w taką pogodę 

Ja jestem za tym, żeby nic nie zmieniać 

 

2pacgify.gif.27fd2b1352831007707aaf3be6d76141.gif

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8777-propozycja-usuniecie-limitu-awp/#findComment-38856
Udostępnij na innych stronach

  • uwuwewue zmienił(a) tytuł na Propozycja - usunięcie limitu AWP

@ Kubanski kup sobie svipa tam masz dostęp do broni. Kosztuje to pare groszy. Pod nr 3 jest awp, przed rozpoczeciem rundy spamuj nr 3 to zawsze bedziesz grac awp :D
Zmiana nie potrzebna :D 

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8777-propozycja-usuniecie-limitu-awp/#findComment-38864
Udostępnij na innych stronach

mimo ze praktycznie grom only AWP to zmiania nie mo sensu. Teraz momy pogoda to i mniej graczy na serwie logiczne.

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8777-propozycja-usuniecie-limitu-awp/#findComment-38871
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić ale jeśli jest poniżej 16 graczy to jest tylko jeden bombsite otwarty (mniej niż 8CT chyba), wiec wtedy AWP moim zdaniem nie ma sensu jeśli mamy tylko jeden bombsite otwarty.

 

//edit.
Zostałem poinformowany ze 2 BS otwiera się przy 6v7 czyli przy 13 graczach. Jak dla mnie skoro cala mapa jest już dostępna od 13 graczy w takim razie można by zmniejszyć limit AWP do tych 13 ale to wtedy limit maks. 1 AWP na jedna drużynę.

Edytowane przez n3LLyyy

9e368e9802587ff8203416ac7e760be1c7ce3aa7

 

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8777-propozycja-usuniecie-limitu-awp/#findComment-38924
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja mimo że często nie gram, ale jak złapię zajawkę to jestem praktycznie codziennie to troszkę dłużej się rozpiszę. 
Obecnie jest lato, serwer jak na realia i skwar dość szybko się zapełnia - ludzie wolą często grać niż wychodzić w taką pogodą jaka jest obecnie (do godz. 18 / 19 nie da się żyć). Spadki można dopiero zauważyć po tej godzinie, szczególnie na tygodniu - czy zmniejszenie limitu ma jakikolwiek sens? Już przy obecnym limicie, jedyne co ludzie z tą AWP potrafią:

  • [CT] stać całą rundę mida 
  • [CT] stać całą rundę plato
  • [TT] stać całą rundę przed anarchią lub na respie
  • [TT] stać całą rundę ciemnia / palma lub zielone

Jeszcze brakuje, aby przy mniejszej liczbie osób ograniczyć płynność rozgrywki do tego stopnia, że co drugi będzie przysłowiowo kutasił pół rundy lub drugie tyle z AWP'ą w rączce. W obecnej chwili korzyści i pierwszeństwo w wyborze AWP mają:

  • gracze z usługami SVIP
  • ludzie z szybszymi palcami

Jak dla mnie, dość wystarczające i fer - to nie jest serwer ONLY AWP, aby dawać ogólny dostęp albo jeszcze zmniejszać limit AWP. Skoro coś działa i jest dobre, nie róbmy błędów jak niektórzy i nie zmieniajmy nawet takich drobnych rzeczy. :tuff:

TS3index.com 
image.png

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8777-propozycja-usuniecie-limitu-awp/#findComment-38925
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?