Jump to content
Wesprzyj naszą sieć - zdobądź przywileje i specjalną rangę dla wspierających! ×
26. edycja LOTTO - weź udział i zawalcz o nagrody! ×
Zarejestruj się na naszym forum i odbierz darmowego VIP'a na 5 dni! Konkurs powraca w drugiej jego edycji 🔥 ×
Skiny na serwerach CS2 -> jak ustawić? ×
Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Dzień po dniu. Właśnie tak prezentuje się aktywność deweloperów Counter-Strike’a w kontekście wydawania poprawek do najnowszego CS-a. Tym razem Valve przesadnie nie zaskoczyło, wszak wypuściło zaledwie dwie zmiany, spośród których obie są poprawkami. Najnowsza aktualizacja CS2 niesie za sobą jednak wyeliminowanie dość śmiesznego błędu z Inferno. Aktualizacja CS2 – 8/12/2023 [ROZGRYWKA] Naprawiono błąd, który powodował, że wyraźna zmiana broni zaraz po rzucie granatem była nieco opóźniona. [MAPY] Inferno Naprawiono błąd, w wyniku którego można było podłożyć C4 w doniczce. Kliknij, by przejść do listy wszystkich poprzednich aktualizacji. Brief Release Notes for today are up: https://t.co/ZKBQ31aYRx — CS2 (@CounterStrike) December 8, 2023 Artykuł Śmieszny błąd z Inferno wyeliminowany – Aktualizacja CS2 8/12/2023 pochodzi z serwisu Respawn.pl.
 3. Yesterday
 4. Typuje liczby: 4,10,22,29,33,50
 5. Głównie piłka nożna, ale czasami zdarzy się pójść na tenis ;p
 6. Minionej nocy Valve postanowiło wprowadzić kolejne zmiany do Counter-Strike’a 2. W najnowszej aktualizacji światło dzienne ujrzało wiele poprawek błędów, niemniej jednak znaczących, jak chociażby brak anulowania rzucania granatu po zmianie broni. Nie zabrakło zarazem usprawnień dla wielu map. Co jeszcze niesie za sobą najnowsza aktualizacja CS2? Aktualizacja CS2 – 7/12/2023 [ROZGRYWKA] Naprawiono błąd, przez który cień gracza czasami pokazywał nieprawidłowy stan animacji. Zmiana broni po zwolnieniu przycisk(ów) strzału nie będzie już anulować rzutów granatami (ale spowoduje to ponowne uruchomienie rundy). Różnorodne optymalizacje systemu animacji. Różnorodne drobne poprawki błędów odtwarzania wersji demonstracyjnej. [INTERFEJS UŻYTKOWNIKA] Naprawiono błąd, w wyniku którego pistolety początkowe nie były wyświetlane na karcie Pistolety w widoku wyposażenia. Naprawiono błąd, przez który tłumiki nie były wyświetlane na broni trzymanej przez postacie w interfejsie użytkownika. [MAPY] Mirage Naprawiono szczelinę pod drzwiami na midzie. Anubis Dodano klips do granatu do ściany w Bridge. Vertigo Zmieniono właściwości kolizji na poręczach, aby emitowały prawidłowe dźwięki kroków. Nuke Naprawiono brak kwitnienia materiału słonecznego i dostosowano rozmiar materiału. Poprawiono zbędne skórki w modelach metal_door, aby zapobiec popełnianiu przez twórców map w warsztacie krytycznych błędów związanych z brakującymi zasobami. Naprawiono błąd widoczności w garażu podczas patrzenia w stronę piekła. Zmieniono właściwości kolizji na poręczach, aby emitowały prawidłowe dźwięki kroków. Inferno Zmieniono właściwości kolizji na poręczach, aby emitowały prawidłowe dźwięki kroków. Naprawiono błąd powodujący znikanie niektórych modeli kominów w skyboxie. Dust2 Zmieniono właściwości kolizji na poręczach, aby emitowały prawidłowe dźwięki kroków. Kliknij, by przejść do listy wszystkich poprzednich aktualizacji. Release Notes for today are up: https://t.co/FI1DAc76QP — CS2 (@CounterStrike) December 7, 2023 Artykuł Znaczące eliminacje błędów – Aktualizacja CS2 7/12/2023 pochodzi z serwisu Respawn.pl.
 7. Last week
 8. [JA] No myślę że 20cm (NA OKO) [WY] zapytacie skąd wiem że 20cm? [JA] A ja odpowiem stąd że sam mierzyłem ale w jaki sposób? [JA] Tego nie powiem sami musicie się domyślić
 9. Dzisiaj w nocy pojawiła się aktualizacja do CS2, która wprowadza kilka usprawnień. Wśród naprawionych rzeczy jest m.in. błąd z granatami! Wtorek przywitał nas kolejną aktualizacją do CS2. Tym razem jednak nie otrzymaliśmy kilkudziesięciu poprawek, a zaledwie kilka. Pełna lista zmian które wprowadza nowa aktualizacja CS2: [ ROZGRYWKA ] Naprawiono błąd, który czasami powodował opóźnienie dostosowania siły rzutu granatu Naprawiono błąd, w wyniku którego próba przełączenia na granat natychmiast po rzuceniu anulowała rzut Możesz teraz wykonać rzut granatem o średniej sile bez opóźnienia, naciskając jednocześnie oba przyciski Naprawiono kilka przypadków zatykania się graczy podczas przesuwania się po geometrii Sygnały gracza będą teraz wyświetlane w jego kolorze [RÓŻNE] Naprawiono błąd obliczania „Ace Round MVP”, gdy drużyny miały różną liczbę graczy Naprawiono logikę premii w trybie shorthanded, która czasami niepoprawnie uwzględniała wyrzuconych graczyupdateu Artykuł Valve naprawia błąd z granatami – Aktualizacja CS2 05/12/2023 pochodzi z serwisu Respawn.pl.
 10. Typuje liczby: 10, 8, 14, 30, 24, 16
 11. >> Przed typowaniem zapoznaj się z regulaminem! << 1. Wybieramy 6 liczb z zakresu 1-50. 2. Liczby należy umieścić w poście zgodnie ze wzorem znajdującym się poniżej. 3. Zabronione jest edytowanie postów po napisaniu, a każda edycja jest dyskwalifikująca. 4. Losowanie odbywa się po 7 dniach od wstawienia tematu i będzie przeprowadzane na stronie generujemy.pl a jego wyniki zostaną opublikowane w tym temacie. 5. Czas na odbiór nagród wynosi 24 godziny od ogłoszenia wyników. 6. Napisanie postu wiąże się z akceptacją tego regulaminu. >> Wzór typowania << 1. Typuję liczby: (wypełniamy wpisując 6 liczb) >> Nagrody << 5 liczb - doładowanie portfela w naszym sklepiku kwotą 20 zł + VIP na forum lub wybranym serwerze na okres 2 miesięcy 4 liczby - doładowanie portfela w naszym sklepiku kwotą 15 zł + VIP na forum lub wybranym serwerze na okres 1 miesiąca 3 liczby - doładowanie portfela w naszym sklepiku kwotą 10 zł + VIP na forum lub wybranym serwerze na okres 14 dni 2 liczby - VIP na forum lub wybranym serwerze na okres 3 dni 1 liczba - brak nagrody Powodzenia!
 12. Oto wyniki konkursu, godz. 12:10 Zwycięzcy: @ Adrahil - 1 liczba @ maTT - 1 liczba @ PalmaSuczko - 1 liczba Dzisiaj każdy z Was coś ustrzelił, także gratuluję!
 13. Earlier
 14. Valve postanowiło rozpocząć grudzień i przywitać się z graczami CS-a w ostatni miesiącu 2023 roku olbrzymią aktualizację. Najnowsza aktualizacja CS2 niesie za sobą łącznie 59 zmian, z czego praktycznie wszystkie opierają się na poprawkach. Największą część zajmują usprawnienia poszczególnych map. Aktualizacja CS2 1.12.2023 [ROZGRYWKA] Ulepszenia synchronizacji sub-tick w różnych systemach, w tym animacje rzucania granatów i strzelania z rewolweru. Dodano brakujący efekt ognia do mołotowa trzymanego przez graczy. [ANIMACJA] Zmniejszono stopień, w jakim postaci graczy będą obracać tułów w kierunku przeciwnym do orientacji nóg. Poprawiono reakcje na trafienia. Wykonano kierunkowe animacje skoków. Poprawiono pozowanie postaci podczas celowania w górę i w dół. Lepsze ułożenie stóp i pozy podczas biegu. Zmniejszona animacja pozowania podczas rozkładania. Moment, w którym gracz pozuje z flashbangiem, teraz dokładniej odzwierciedla zdolność gracza do widzenia. [DŹWIĘK] Naprawiono błąd, który powodował, że Shadow Daggersy odtwarzały dźwięk przechwytywania podczas zapętlonej animacji inspekcji. Dalsze udoskonalenia krzywych odległości opadania i głośności odbić granatów. Zmniejszono głośność zakończenia okresu bonusowego w trybie deathmatch. Zmniejszono głośność dźwięku powiadomienia o czasie w lobby. Naprawiono brakujące błędy konsoli kroplówki wody w Office. Zwiększona słyszalna odległość dźwięków tłuczonych szyb. Naprawiono błąd, przez który czasami agent Sabre podczas owacji wypowiadał kwestie związane z zakładnikami. [RÓZNE] Dostosowano wartość zużycia większości naklejek turniejowych i wielu innych naklejek, aby lepiej pasowały do CS:GO. Zmieniono obsługę innych niż domyślne przypisów klawiszy konsoli, aby dopasować je do zachowania CS:GO. [MAPY] Nuke: Naprawiono problem z cubemap w Lobby. Naprawiono dziurę na bombsite B. Naprawiono kilka dziur w Ramp Room. Naprawiono materiał, który powodował, że szklana podłoga na bombsite B nie powodowała efektów uderzeniowych. Naprawiono dźwięki krów na pasach awaryjnych. Spróbuj naprawić wyciek światła przez podstawę drzwi na bombsite B. Rozjaśniono czerwone ściany wewnętrzne ułatwiające widoczność agenta. Naprawiono wzmocnienie pikseli na płocie z siatki na zewnątrz. Naprawiono cienie wyciekające przez podwójne drzwi na bombsite B. Poprawiono płynność przejść w mapach sześciennych w niektórych miejscach na bombsite B. Mirage: Naprawiono przenikanie przez vana. Dostosowano rozmiar bombsite A i dodano granice wizualne. Naprawiono kolizję na rusztowaniu, aby zapewnić płynny ruch. Naprawiono geometrię i przycinanie poza gniazdem snajperskim, aby zapobiec przechodzeniu pikseli. Office: Ulepszono przenikanie wokół biurek na spawnie terrorystów. Ulepszono przenikanie przez skrzynie na tylnym dziedzińcu. Ponownie dodano kolizję do poręczy. Vertigo: Rozszerzono klatkę schodową i dodano zaczep na granat do schodów w pobliżu spawnu terrorystów, aby zapobiec zaklinowaniu się granatów w szczelinie. Naprawiono przenikanie przez skrzynię na midzie. Naprawiono przecinanie się rusztowania z tyłu bombiste’u A. Naprawiono przecinanie się rusztowania na starcie terrorystów. Naprawiono błąd związany z widocznością na rampie A, patrząc w stronę mostu. Naprawiono zaczep granatu na belce nośnej przy rampie A. Zatkane otwory w modelu rolkowym z pianką izolacyjną. Anubis: Naprawiono otwór pod słupkiem na bombsite A. Naprawiono przecinanie się schodów w chodniku w Pałacu. Zamknięto wiele mikro luk na całej mapie. Naprawiono pewne przecinanie filaru na bombsite A. Naprawiono przenikanie przez drzwi na bombiste B. Załatano kilka mikrootworów. Naprawiono przerwę pomiędzy dwoma pędzlami klipsowymi, która umożliwiała zrzucenie bomby na szczyt budynku. Naprawiono niewielką szczelinę w ścianie, która umożliwiała strzelanie do bombsite’u A. Naprawiono przenikanie przez drzwi na bomsite B. Ancient: Naprawiono różne luki w świecie. Naprawiono różne szwy tekstur. Zamknięto szczelinę wychodząca na obszar Jaguara. Poprawiono przecinanie wzdłuż płotu w pobliżu bombiste’u A. Skorygowano przecinanie podstawy drzewa przy booście na bombsite A. Dostosowano położenie kamienia w pobliżu bombsite’u B, w którym gracz może kucać. Dodano wygładzanie górnej części mapy, aby pomóc zminimalizować luki w grze. Kliknij, by przejść do listy wszystkich poprzednich aktualizacji. Release Notes for today are up: https://t.co/Mq6LZctInU — CS2 (@CounterStrike) November 30, 2023 Artykuł Poprawki na Mirage, Nuke i innych mapach. Prawie 60 zmian – Aktualizacja CS2 1.12.2023 pochodzi z serwisu Respawn.pl.
 15. Kinia! A internetowy bffff funfel to ostatnio bby guurl aka @ Werka. zaraziłaś mnie tym, sory
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy