Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 22.06.2026 w Odpowiedzi

  1. Nick: |1| Wiek: 13 Doświadczenie: zbieranie jablek, praca na tasmie przez 2 lata admin tesz!!!!!!!!!!! Coś o sobie: jestem daniel mam 13 lat gram w cs i lubie grac w cs dzienkuje. Dlaczego Ty chcesz pełnić tą funkcje: poniewasz prowadze w ct gram durzo w prosty jailbreak, oczywiscie fd dla lasika rowniez takze dla warsaw fans i dla mano, i dla kazdego innego cworda ktory nie posiada steama tylko gra na cracku Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: 12+ Link do GT: https://www.gametracker.com/player/|1|/51.83.215.29:27015/ Znajomość AMXX [0/10]: 1 na 5
    2 punkty
  2. Jak mogliście ostatnio zauważyć ostatnio dość prężnie działamy nad nowymi współpracami oraz oferowaną przez nas ofertą serwerową. W maju oraz na początku czerwca weszliśmy mocno z przytupem, jeśli chodzi o zawarte współprace oraz przygotowane dla Was nowe możliwości. W tym dniu, nie może być inaczej bo przyszła pora na dość ważną informację! Do naszej oferty serwerowej z segmentu Counter-Strike 1.6 dołącza PROSTYJB, a za jego sterami zasiadają @ aDk oraz @ Eziekk razem z pozostałą administracją serwera. Serwer jest jedynym aktywnym JailBreak'iem w Polsce, a wkrótce będzie świętował rocznicę swojego powstania! W ciągu najbliższych kilku dni może panować malutki miszmasz organizacyjny, ale wydaje nam się, że wszyscy razem damy radę! Przy okazji fuzji, na serwerze zostanie wprowadzony reset oraz prezentacja nowej, autorskiej mapy stworzonej przez chłopaków. Do zobaczenia na serwerze o godz. 18:00! Informacje na temat serwera: Adres IP / DNS: JB.NGNW.PL LUB 51.83.215.29:27015 Dział serwera: ★ PROSTYJB ★ Demka HLTV: HLTV - PROSTYJB Mamy również nadzieję, że współpraca pozwoli nam wspólnie zbudować jeszcze mocniejszą i bardziej atrakcyjniejszą strefę serwerów CS 1.6!
    2 punkty
  3. Jestem na tak - admin z doświadczeniem, każdego wita cytatem "Kierowniku, jak Ci dzień minął, ma Pan 5 złoty?" - Z imienia i Nazwiska wspaniały człowiek. Synonim W.C. - Wielki.Człowiek [ ;))) ] - trzeciego argumentu nie bende wymieniac, bo nie muszem. Dalem dwa bardzo mocne, a jakbym chcial to bym od jutra wymienial jego zalety.
    2 punkty
  4. na tak - ma przystojnom mame
    2 punkty
  5. Jestem na tak !! Jedynka to swietny profadzoncy! Nie ma lepszego od niego + jest pszystojny
    2 punkty
  6. Dokladnie tak samo, jesli cos potrzebowalem to mowilem rodzicom. Dostawalem to na co bylo ich stac, czasami wiecej niz chcialem, czasami mniej.
    2 punkty
  7. witam godziniki na + doswiadczenie sie nabierze jestem na tak, reporty trafne i kultura tez jest na dobrym poziomie
    1 punkt
  8. Witam Godzinki na + , czego chcieć wiecej , css to nie problem. Jestem za okresem próbnym
    1 punkt
  9. Nick: MentorTuskinho Imię: Maks Wiek:16 w sierpniu 17 Link do profilu [rank.ngnw.pl]: https://ngnw.pl/profile/14568-mentortuskinho/ Doświadczenie: dobre Czy byłeś/aś już adminem? [TAK/NIE]: Nie Znajomość CSS [0/8]: 3 SteamID:76561199773223344 Mikrofon [TAK/NIE]:Tak Konto PRIME [TAK/NIE]:Tak Czy akceptujesz i zobowiązujesz się przestrzegać regulaminu forum, serwera i taryfikatora banów? [TAK/NIE]: Tak Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie? Jestem aktywny na serwerze, znam regulamin serwera.
    1 punkt
  10. Nie było jakieś odgórnie narzuconej kwoty. Jeśli na coś potrzebowałem, to zazwyczaj otrzymywałem raz więcej, raz mniej.
    1 punkt
  11. Pod tym tematem prowadzone będą wszystkie technikalia administracyjne serwera Prosty Jailbreak. Każdy admin/strażnik zaczyna z zerowym saldem (0/3) Za zaniedbanie swoich obowiązków dostaje się minusa, jeżeli saldo jest ujemne to punkty są oznaczone kolorem czerwonym. Za dobrą postawę dostaje się plusa, jeżeli saldo jest dodatnie to punkty są oznaczone kolorem zielonym. Właściciel serwera CS 1.6 [PROSTYJB] @ aDk @ Eziekk Opiekun serwera CS 1.6 [PROSTYJB] @ Jasino @ Jewbacca Admin CS 1.6 [PROSTYJB] (8/10) @ Kaszpa (0/3) LINK DO GT @ M I S T R Z (0/3) LINK DO GT @ ViruOff (0/3) LINK DO GT @ Komisarz nzy (0/3) LINK DO GT @ pokio (0/3) LINK DO GT @ Grabzin (0/3) LINK DO GT @ yksuh (0/3) LINK DO GT @ Chrystus Escobar (0/3) LINK DO GT Strażnik CS 1.6 [PROSTYJB] (1/5) @ locked in (0/3) LINK DO GT Aktywność i Aktualizacje poniżej:
    1 punkt
  12. 📜 Aktualizacje listy administracji 21.06.2026 Awanse: Na rangę Właściciel awansuje @ Eziekk Na rangę Opiekun awansuje @ Jasino Na rangę Opiekun awansuje @ Jewbacca Na rangę Admin JB awansuje @ Chrystus Escobar Gratulacje!
    1 punkt
  13. UWAGA. TO JUŻ DZISIAJ. WSZYSTKIE INFORMACJE PONIŻEJ. Zarząd serwera Na rangę Właściciel awansuje @ Eziekk Na rangę Opiekun awansuje @ Jasino Na rangę Opiekun awansuje @ Jewbacca [Właściciel Bl@ck urlop na czas nieokreślony] Fuzja Oficjalnie przenieśliśmy swój dział na sieć NGNW.PL Reset Serwera O godzinie 18:00 dzisiejszego dnia zniknie hasło z serwera i zaczniemy wszyscy rywalizację na nowo. O godzinie 20:00 zagramy pierwszy event [NOWA MAPA jail_ski_2] oraz jeżeli będziecie chcieli - coś innego. Zmiany Nowa specjalna kosa - Elektrołom do wydropienia z PowerBox'a. Max ulepszenia to 80 DMG. Jak 3 osoby dropną Elektrołom i chociaż dwie z nich ulepszą kosę na MAX to dodajemy kolejną kapsułę na serwer. Na serwer dodaliśmy w końcu Czapkę Fajterka dostępną do założenia przez wszystkich pod /czapki. Wkrótce nowe autorskie czapki. Aktualnym serwerem eventowym będą Karty, które pokochaliście najbardziej już prawie równy rok temu. Opis znajdziecie pod /event. Odświeżone, nowe pytania serwerowe oraz reklamy na say. Nowa, autorska mapa na JAILBREAK bazowana na kultowej mapie surf - JAIL_SKI_2. Zresetowany serwer za wyjątkiem ePLN oraz bonusu (nasi stali gracze mają darmowe fajki na start). (wkrótce) Nowa ranga GIT, która posiada: KAMIZELKE 100 AP CO RUNDĘ, złote skiny do broni, skiny do postaci, szansa na drugie życie po śmierci 5%, zestaw granatów. Ranga będzie dodatkiem do VIP'a.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?