Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

1

Informacje o użytkowniku

Postów

14

Dołączył

Czas online

1h 36m 37s

Ostatnia wizyta

Wygrane w rankingu

0

Dotacje

0,00 PLN

Ostatnie wizyty

88 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Respi

Nowicjusz

Nowicjusz (1/20)

  • Zdobyłem(-am) 50 punktów reputacji! Unikat
  • Rozpocząłem(-am) pierwszą rozmowę
  • Jestem tu pół roku!
  • Napisałem(-am) już łącznie 10 postów! Unikat
  • Miesiąc na sieci

Najnowsze odznaki

59

Reputacja

  1. Witam Witam zaczniemy od linku :https://tv.ngnw.pl/proxy/5/dem-de_mirage-1780943186-1780945777.zip 5.51.4 mimo iż widział gracza który wbiega do jungli na x-ray widać ze strzela w model przez ścianę (WH) 9.38 podkładając pakę nie obserwuje ct tylko przez boxa jungle gdzie mamy 3 oponentów nie zainteresowany jest kompletnie CT spawnem lecz plecami od rampy + korekta celownika idealnie na głowę (WH) 18.19 poprawa celownika na mój model prefire na mój model gdy tylko się pojawił (WH-Trriger) 23.10 zerkanie katem oka na gracza reddih który był w smoku i przechodził na mida (wszedł z wnęki przy midzie WH) 23.47 dziwne skakanie przy tv room nie interesuje go TT spawn wiedział o gościu w TV (nie ma opcji przeglądane na 0.1 prędkości ze zobaczył gościa w TV) (WH)
  2. Jestem na + + ma doświadczenie z cziterami + zna podstawy bans'ów + chęci i zaangażowanie - "sny zimowe " ogólnie jestem na tak dajcie chłopakowi szanse na okresie próbnym Pozdrawiam Respi
  3. jestem na nie U nas na 5v5 może raz czy dwa ktoś narzekał na te dodatkowe 5 hp niby nie mało ale czy to naprawdę aż tak dużo zmienia zazwyczaj kałach w głowę zabija na strzała i tak (jedynym wyjątkiem może być z okna na boxy gdyż odległość zostawia 1 hp) AWP i tak ściągnie oponenta na strzał czy inny scout według mnie różnica to 5 hp gracze bez vipa będą mówić ze to nie sprawiedliwe ale czy życie jest sprawiedliwe to jak w prawdziwym życiu jedni maja łatwiej drudzy maja ciężej (vip'a można zdobyć za monety na serwerze czy tez topke wiec gracze bez budżetu tez nie maja wymówki ze nie mogą sobie pozwolić na vipa ) a sprawnemu graczowi 5 hp dużo różnicy nie zrobi a dużo może pomoc w sytuacji gdyż zostanie sam na 3/4 oponentów a w drużynie będzie miał słabszych graczy to będzie mógł ugrać cos niż tylko płakać ze drużyna nic nie robi wiec kończąc wywód jest jak jest i to pasuje jeśli ktoś narzeka ze nie może zabić bo 5 hp ktoś ma więcej to może zamiast skupić się na narzekaniu powinien udać się na mapę treningowa Pozdrawiam Respi
  4. + doświadczenie + aktywność + w większości przypadków trafne reporty ogolenie jestem na tak jedyne co to zachowanie do lekkiej poprawy z frywolnego stanu chillerki do odpowiedniego co do stanowiska po przyjęciu Pozdrawiam Respi
  5. Najlepszy admin CS2: @ Gh0st Najlepszy admin CS1.6: @ t0rbiq Najaktywniejszy użytkownik miesiąca: @ NoWaY Największy spamer Chatboxa: @ MLK. Najbardziej pracowita osoba: @ EXTREMAAAAA Najlepszy gust muzyczny: @ skovi Osoba godna zaufania: Największy lizus: @ Hans Kloss NGNW.pl Najbardziej niedoceniona osoba: @ Ajman az Zawahiri Największy serwerowy tryhard: @ Weezard Największy serwerowy skillowiec: @ Slopeusz Najbardziej kulturalna osoba: @ Werka. Największy GOAT: Największy hazardzista: @ uwuwewue
  6. Albion Online to sandbox MMORPG, w którym to Ty piszesz własną historię, zamiast podążać wytyczoną ścieżką. Odkrywaj ogromny otwarty świat. Wszystko, co robisz, wpływa na zależną od gracza ekonomię Albionu. Każdy element ekwipunku jest tworzony przez graczy z surowców, które sami zbierają. Twój ekwipunek decyduje o tym, kim jesteś. Zamiana z rycerza na maga jest tak prosta, jak zmiana zbroi i broni. Możesz też połączyć elementy obu klas. Ruszaj w głąb lochów, gdzie znajdziesz zarówno bogactwo jak i zagrożenia. Zrelaksuj się na własnej wyspie, na której możesz postawić dom, sadzić rośliny i hodować zwierzęta. Chwyć za wędkę i ruszaj w kierunku jezior, rzek i oceanów Albionu. Dołącz do gildii, graj z innymi! Bierz udział w ogromnych bitwach PVP i zagarnij dla siebie kawałek świata! To jest Albion Online.
  7. NA + Wiek Znajomość CSS kultura osobista (nie byłem świadkiem obraz werbalnych gracza) Miejmy nadzieje ze nie będzie to chwilowy zapał który wkrótce wygaśnie Pozdrawiam Respi
  8. no tak z 5 stopni żeby bluzę założyć
  9. Nick:Respi Imię:Robert Wiek: 26 rocznikowo 27 Link do profilu [rank.ngnw.pl]:https://rank.ngnw.pl/profil/76561199814693023?server=5vs5 Doświadczenie: Duże ponieważ gram w cs go od 2017 r wczesniej w cs 1.6 Czy byłeś/aś już adminem? [TAK/NIE]:Tak Znajomość CSS [0/8]: 6 SteamID:STEAM_0:1:927213647 Mikrofon [TAK/NIE]:tak Konto PRIME [TAK/NIE]:tak Czy akceptujesz i zobowiązujesz się przestrzegać regulaminu forum, serwera i taryfikatora banów? [TAK/NIE]: Tak Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie? prosił bym o rozpatrzenie pozytywne mojego podania gdyż byłem już tutaj adminem (wydaje mi się ze dosyć całkiem dobrze się sprawowałem) i chciałbym wrócić do pełnienia tej roli niestety przez dość słaba aktywność spowodowana problemami prywatnymi i technicznymi nie mogłem znaleźć casu żeby w pełni oddawać się hobby jakim jest granie w gry.na serwerze ngnw 5v5 większość graczy którzy grają dłużej mnie kojarzy i po prostu chciałbym wróci do pełnienia tej funkcji gdyż wiadomo ze ilość adminów jest ograniczona i nie każdy ma czas akurat o danej porze dnia wiec wydaje mi się ze byłbym dobrym uzupełnieniem załogi gdyż posiadam doświadczenie z innych serwerów i właśnie na NGNW spędzałem większość godzin grania w CS Mam nadzieje ze przeszłość nie będzie przekreślała przyszłości Pozdrawiam Respi.
  10. influencer (zawód dla rodzica)
  11. Nick:Respi Imię:Robert Wiek: 26 rocznikowo 27 Link do profilu [rank.ngnw.pl]:https://rank.ngnw.pl/profil/76561199814693023?server=5vs5 Doświadczenie: Duże ponieważ gram w cs go od 2017 r wczesniej w cs 1.6 Czy byłeś/aś już adminem? [TAK/NIE]:Tak Znajomość CSS [0/8]: 6 SteamID:STEAM_0:1:927213647 Mikrofon [TAK/NIE]:tak Konto PRIME [TAK/NIE]:tak Czy akceptujesz i zobowiązujesz się przestrzegać regulaminu forum, serwera i taryfikatora banów? [TAK/NIE]: Tak Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie? prosił bym o rozpatrzenie pozytywne mojego podania gdyż byłem już tutaj adminem (wydaje mi się ze dosyć całkiem dobrze się sprawowałem) i chciałbym wrócić do pełnienia tej roli niestety przez dość słaba aktywność spowodowana problemami prywatnymi i technicznymi nie mogłem znaleźć casu żeby w pełni oddawać się hobby jakim jest granie w gry.na serwerze ngnw 5v5 większość graczy którzy grają dłużej mnie kojarzy i po prostu chciałbym wróci do pełnienia tej funkcji gdyż wiadomo ze ilość adminów jest ograniczona i nie każdy ma czas akurat o danej porze dnia wiec wydaje mi się ze byłbym dobrym uzupełnieniem załogi gdyż posiadam doświadczenie z innych serwerów i właśnie na NGNW spędzałem większość godzin grania w CS Mam nadzieje ze przeszłość nie będzie przekreślała przyszłości Pozdrawiam Respi.
  12. Nick:Respi Imię:Robert Wiek:27 Link do profilu [time.ngnw.pl]:https://rank.ngnw.pl/profil/76561199814693023?server=5vs5 (tutaj link do głównego konta do którego straciłem dostęp: https://rank.ngnw.pl/profil/76561198391885437?server=5vs5) Doświadczenie: Czy byłeś/aś już adminem? TAK Znajomość CSS [OPISZ SWOJE DOŚWIADCZENIE, CZY POTRAFISZ BANOWAĆ Z UŻYCIEM KOMEND ITP.]: Tak byłem już nawet w administracji tutaj i postanowiłem wrócić po przerwie SteamID:STEAM_0:1:927213647 Mikrofon: TAK Konto PRIME: TAK Czy akceptujesz i zobowiązujesz się przestrzegać regulaminu forum, serwera i taryfikatora banów?TAK Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie? [CO NAJMNIEJ 2/3 ZDANIA]: Dlatego iz posiadam doświadczenie z czitami gdyż cs go przeszło na tryb darmowy to zbanowalem parę kont używając różnych wspomagaczy wiec będzie to dosyć proste poznać czy ktoś używa wspomagaczy . jestem odpowiedzialny i sumienny w swoich działaniach nie podejmuje decyzji pochopnie i staram się być sprawiedliwy. gram w CS od 2017 r i traktuje go jako hobby wiec będę poświęcał dużo czasu na wykonywanie zadań admina
  13. Jestem za gdyż gracz wykazuje się wysoka aktywnością na serwerze jest kulturalny 3/4 czasu gdy wbijam na serwer widzę slopeusza wiec na + duża aktywność na + tez bym mógł podać znajomość gry gdyż trafy i zgłoszenia podawane przez slopeusza są zazwyczaj trafne i na + jeszcze bym mogl dodać ze znają go ludzie którzy grają już u nas dłużej wiec nie będzie problemu z asymilacja czy tez wyrobieniem sobie zaufania i szacunku u graczy także jestem Na Tak
  14. wtedy kiedy pierwszy raz zobaczyłem lustro myślę tak 4 lata
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?