Po przeanalizowaniu logów z chatu gag został nadany jak najbardziej prawidłowo, co do braku upomnienia to akurat w twoim wypadku nie obowiązuje, dostawałeś już mase upomnień ale to nic nie dawało, poza tym tu nie chodzi tylko o napisanie do gostka "chuj ci wzycie" tylko o wiele więcej wyzwisk które przedstawił @ KOMOSIAK .
Bardzo dobrze że od grudnia nie masz żadnej blokady, jednak wydaje mi się że ciężko jest dostać jakąkolwiek blokadę jeżeli nie gra się na serwerze.
@ KOMOSIAK rozumiem że to miało być w formie żartu ale nie pisz takich rzeczy na chacie.