Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

Wszelkie sprawy dotyczące problemów z zakupem usług i blokad na serwerach rozwiązujemy bezpośrednio na forum w działach do tego przeznaczonych lub na serwerze Discord za pomocą ticketu.
Napisz odwołanie od blokady lub stwórz ticket na Discord. System prywatnych wiadomości nie jest przeznaczony do rozwiązywania takich spraw!
12

Informacje o użytkowniku

Postów

497

Dołączył

Czas online

5d 15h 57m 28s

Ostatnia wizyta

Wygrane w rankingu

12

Dotacje

0,00 PLN

Treść opublikowana przez Kiro

  1. Twoje podanie zostało przyjęte! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  2. Odwołanie zostało odrzucone! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  3. 6:20 + Dalej nie ma sensu oglądać
  4. Najlepszy admin CS2: @ flusha Najlepszy admin CS1.6: @ t0rbiq Najaktywniejszy użytkownik miesiąca: @ ilovehotmilfss Największy spamer Chatboxa: @ gregory braun Najbardziej pracowita osoba: @ MLK. Najlepszy gust muzyczny: @ MasterMind Osoba godna zaufania: @ EXTREMAAAAA Najbardziej niedoceniona osoba: @ Hans Kloss NGNW.pl Największy lizus: Największy serwerowy tryhard: @ MasterMind Największy serwerowy skillowiec: @ flusha Najbardziej zabawna osoba: @ MLK. Emoji master: @ Letaryat Największy simp:
  5. Nie słucham radia.
  6. @ Hans Kloss NGNW.pl rozpisz demko, masz na to 24h.
  7. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  8. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  9. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  10. Propozycja została przyjęta! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  11. Dziękujemy wszystkim za propozycje, staraliśmy się wybrać coś od każdego.
  12. Odwołanie zostało odrzucone! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  13. Gracz został odbanowany! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  14. Demko nr 1 23:00 - 25:58 - 30:00 +/- Demko nr 2 1:15 + 4:20 - 9:45 + 12:30 - Brak wystarczających dowodów, gracz zostaje odbanowany.
  15. @ Weezard rozpisz demko, masz na to 24h.
  16. Drodzy gracze, Zachęcam do składania propozycji piosenek RES, czyli muzyki na koniec rundy. Zaproponujcie Wasze ulubione piosenki, a zostaną dodane na wszystkie nasze serwery! Użyjcie tego wzoru w odpowiedzi, aby poprawnie dodać wybraną piosenkę (max 5 piosenek na osobę): 1. Link do piosenki: 2. Przedział czasowy (np. 2.15-2.30): Uwaga! Pojedynczy RES może trwać maksymalnie 15 sekund.
  17. @ mvxbtc rozpisz demko, masz na to 24h.
  18. Twoje podanie zostało przyjęte! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  19. @ Tixez rozpisz demko, masz na to 24h.
  20. To ja jak gram w cs'a
  21. @ Warrior27st rozpisz demko, masz na to 24h.
  22. Temat przeniesiony do kosza! Jeśli nie zgadzasz się z decyzją - zgłoś ten post.
  23. @ Warrior27st rozpisz demko, masz 24h.
  24. Idę na kasynko
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?