Rozpisałem demko i w ciągu 8 minut były może dwie lekkie sytuacje, nic więcej. Ale wiadomo — jak ktoś ma do mnie osobisty problem i siada mu psycha, to zamiast oceniać obiektywnie, woli banować i jeszcze wyzywać w wiadomościach. Różnica między nami jest taka, że ja nie muszę nikogo banować ani się pruć, żeby coś udowodnić — wystarczy, że powiem dwa zdania i sam zaczynasz się spinać, myśląc, że wszystko jest o Tobie. To tylko pokazuje, kto tu podchodzi do tego z emocjami, a kto z głową.
08:00
[VIP] [*] F4JT3R3K` » nzy komendancie nie czepaij sie
[VIP] [*] F4JT3R3K` » czepiaj sie tam ludzi w zakladzie karnym a nie na jb
10:01 - wszedł "wale konia" wszedł na serwer, a ja jestem znany z pewnego tekstu i kazali mi wejść do CT na co odpisałem
[VIP] [*] F4JT3R3K` » WALE KONIA
[VIP] [*] F4JT3R3K` » mam bana
[VIP] [*] F4JT3R3K` » na ct
[VIP] [*] F4JT3R3K` » bo jakis pe*** dal mi bana
Anonymuss » jaki pe***
F4JT3R3K` » BAN CT | Masz aktywnego bana na CT - powod: Mass FreeKill, pozostalo:
11h, 53 minut (wydany przez nzy)
nzy » pojebane ze banuja za mass fk
nzy » pedaly nie
14:25 Kazi zabił osobe która zrespiła się nad celą, i myslal ze zbugował cele i dalsza rozmowa
F4JT3R3K` » nzy reaguj
F4JT3R3K` » na bugowanie
F4JT3R3K` » ban na 12h
nzy » NIE PROWOKUJ MNIE FAJTEREK
Anonymuss » admin nic nie robi
Anonymuss » ja pierdole
F4JT3R3K` » czy tylko nie swoich kolegow banujesz?
nzy » dobra bo nie rozumiesz
F4JT3R3K` » Kolesiostwo jebane jestes nzy
F4JT3R3K` » i tyle w temacie
15:39 - ADMIN NZY MÓWI - NIENO TEJ KURWY ZNOWU ZBANOWAĆ SIĘ NIE DA, CO ZA SPIERDOLONY SERWER - pierdolisz coś ze ja cie wyzywam, ale to ty mnie od kurew wyzywasz farmazoniarzu
15:55 bomba nominował mape jb_warm
F4JT3R3K` » o moja mapa bomba
16:50 próbowałem zrobić teamkill jako wiezien
[VIP] [*] F4JT3R3K` » teamkill bedize na warmie zaraz
[VIP] [*] F4JT3R3K` » i ta kurwa pewno bana mi da
[VIP] [*] F4JT3R3K` » XD
[VIP] [*] F4JT3R3K` » niemiecka
[Gracz] [*] Anonymuss » jaka kurwa niemiecka
[VIP] [*] F4JT3R3K` » nisghts
[nzy] [VIP] [*] nzy » ale sobie odpoczniesz
[VIP] [*] F4JT3R3K` » no kurwa niemiecka
[nzy] [VIP] [*] nzy » jak bans zacznie dzialac
[Gracz] [*] Anonymuss » a ktora to
[VIP] [*] F4JT3R3K` » nie wiem kto
[VIP] [*] F4JT3R3K` » jest kurwa niemiecka
[VIP] [*] F4JT3R3K` » Nzy sam sie odzywa to on mysli ze o niego chodzi moze
[VIP] [*] F4JT3R3K` » ja nie wiem
[Gracz] [*] Anonymuss » ssman
[VIP] [*] F4JT3R3K` » Ja mowilem o jasino
[nzy] [VIP] [*] nzy » a zreszta w sumie
[VIP] [*] F4JT3R3K` » Swiat sie nie kreci wokol ciebie
i tutaj dostałem już bana, czyli jak nzy mnie wyzywa od kurew, to jego tak samo mam prawo wyzywac *_*
Wczoraj jak jeden gracz w CT coś powiedział o mamusiach w okolicy, i ktoś zrobił lalkę w celi to nie reagowałeś - jak to jest z tymi kolegami panie gadzie?