Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

1

Informacje o użytkowniku

Postów

4

Dołączył

Czas online

11m 56s

Ostatnia wizyta

Wygrane w rankingu

0

Dotacje

0,00 PLN

Informacje

  • Imię
    klawiszwieziennyzanajnizsza
  • Płeć
    Mężczyzna

Profile społecznościowe

  • Discord
    klawiszwieziennyzanajnizsza

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia F4JT3R3K

Nowicjusz

Nowicjusz (1/20)

  • Rozpocząłem(-am) pierwszą rozmowę

Najnowsze odznaki

2

Reputacja

  1. Rozpisałem demko i w ciągu 8 minut były może dwie lekkie sytuacje, nic więcej. Ale wiadomo — jak ktoś ma do mnie osobisty problem i siada mu psycha, to zamiast oceniać obiektywnie, woli banować i jeszcze wyzywać w wiadomościach. Różnica między nami jest taka, że ja nie muszę nikogo banować ani się pruć, żeby coś udowodnić — wystarczy, że powiem dwa zdania i sam zaczynasz się spinać, myśląc, że wszystko jest o Tobie. To tylko pokazuje, kto tu podchodzi do tego z emocjami, a kto z głową. 08:00 [VIP] [*] F4JT3R3K` » nzy komendancie nie czepaij sie [VIP] [*] F4JT3R3K` » czepiaj sie tam ludzi w zakladzie karnym a nie na jb 10:01 - wszedł "wale konia" wszedł na serwer, a ja jestem znany z pewnego tekstu i kazali mi wejść do CT na co odpisałem [VIP] [*] F4JT3R3K` » WALE KONIA [VIP] [*] F4JT3R3K` » mam bana [VIP] [*] F4JT3R3K` » na ct [VIP] [*] F4JT3R3K` » bo jakis pe*** dal mi bana Anonymuss » jaki pe*** F4JT3R3K` » BAN CT | Masz aktywnego bana na CT - powod: Mass FreeKill, pozostalo: 11h, 53 minut (wydany przez nzy) nzy » pojebane ze banuja za mass fk nzy » pedaly nie 14:25 Kazi zabił osobe która zrespiła się nad celą, i myslal ze zbugował cele i dalsza rozmowa F4JT3R3K` » nzy reaguj F4JT3R3K` » na bugowanie F4JT3R3K` » ban na 12h nzy » NIE PROWOKUJ MNIE FAJTEREK Anonymuss » admin nic nie robi Anonymuss » ja pierdole F4JT3R3K` » czy tylko nie swoich kolegow banujesz? nzy » dobra bo nie rozumiesz F4JT3R3K` » Kolesiostwo jebane jestes nzy F4JT3R3K` » i tyle w temacie 15:39 - ADMIN NZY MÓWI - NIENO TEJ KURWY ZNOWU ZBANOWAĆ SIĘ NIE DA, CO ZA SPIERDOLONY SERWER - pierdolisz coś ze ja cie wyzywam, ale to ty mnie od kurew wyzywasz farmazoniarzu 15:55 bomba nominował mape jb_warm F4JT3R3K` » o moja mapa bomba 16:50 próbowałem zrobić teamkill jako wiezien [VIP] [*] F4JT3R3K` » teamkill bedize na warmie zaraz [VIP] [*] F4JT3R3K` » i ta kurwa pewno bana mi da [VIP] [*] F4JT3R3K` » XD [VIP] [*] F4JT3R3K` » niemiecka [Gracz] [*] Anonymuss » jaka kurwa niemiecka [VIP] [*] F4JT3R3K` » nisghts [nzy] [VIP] [*] nzy » ale sobie odpoczniesz [VIP] [*] F4JT3R3K` » no kurwa niemiecka [nzy] [VIP] [*] nzy » jak bans zacznie dzialac [Gracz] [*] Anonymuss » a ktora to [VIP] [*] F4JT3R3K` » nie wiem kto [VIP] [*] F4JT3R3K` » jest kurwa niemiecka [VIP] [*] F4JT3R3K` » Nzy sam sie odzywa to on mysli ze o niego chodzi moze [VIP] [*] F4JT3R3K` » ja nie wiem [Gracz] [*] Anonymuss » ssman [VIP] [*] F4JT3R3K` » Ja mowilem o jasino [nzy] [VIP] [*] nzy » a zreszta w sumie [VIP] [*] F4JT3R3K` » Swiat sie nie kreci wokol ciebie i tutaj dostałem już bana, czyli jak nzy mnie wyzywa od kurew, to jego tak samo mam prawo wyzywac *_* Wczoraj jak jeden gracz w CT coś powiedział o mamusiach w okolicy, i ktoś zrobił lalkę w celi to nie reagowałeś - jak to jest z tymi kolegami panie gadzie?
  2. Ale jak Ty ostatnio prowokowałeś mnie i powtarzałeś jedną rzecz 20 razy, to było okej? Zastanów się trochę — jeśli robisz mi takie rzeczy, to nie dziw się, że odpowiem tym samym. A to, że nie masz psychy, to już nie mój problem. Prowokacja w ciągu 5 linijek i od razu ban na 16 godzin? Jesteś śmieszny. „Liczne obrazy”? To pokaż mi, gdzie Cię zwyzywałem, bo nigdzie nie widzę, żebym pisał do Ciebie „cw***” czy „kurwa”, więc sobie nie dopowiadaj. Demko jest i dokładnie widać, co pisałem - bo nigdzie nie było nic skierowane do ciebie a było ogólnikowo ;) I nie wymyślaj sobie historii o Ezku, bo my mamy normalne relacje. Sam mnie kiedyś banował za wrzucanie filmików Gutboja na Discorda i musiałem go potem prosić o odbanowanie, więc nie dopowiadaj sobie już żadnych historyjek.
  3. Nick gracza składającego skargę: F4JT3R3K Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli): Nie mam Powód skargi: kij w dupie i banowanie bez powodu Dowód(świadkowie/Demo/Screen): jeszccze sie robi Czas zdarzenia: mapa jail_porn_star 16:30 Ostatnio byłem w CT i prowadziłem runde, zrobiłem specjalnie pomidorową w terrarium na wiezniach, za co dostałem bana na 12 godzin online na CT, co według mnie i tak było dość przesadną karą - ale mówie chuj niech ten ban sobie bedzie bo nie musze grać w CT. Dzisiaj wszedłem na serwer i napisałem, że zaraz będą teamkille na warmie, bo została nominowana mapa. Napisałem też, że pewnie znowu dostanę bana od „niemieckiej kurwy”, ale nie miałem tym na myśli admina — chodziło mi o mojego kolegę mein bester Freund @ Jasino Typ ktory zrobil dziecko lasce w wieku 19 lat nie bedzie mnie ustawiać po kątach, bo sobie za duzo pozwala a swoich kolegow nie banuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?