Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

FIFA 23 - znamy całą drużynę TOTY i jej 12 zawodnika!


EXTREMAAAAA

Recommended Posts

  • Owner
MNaYWEq.jpg

 

TOTY? TO JA! Mówi, co roku niejeden gracz FIFA, który i tak tej wspaniałej niebieskiej karty nigdy nie trafi, bo nawet w najlepszych paczkach trafialność jest mniejsza niż 1%.

Niemniej jednak obecna drużyna roku jest mocno kontrowersyjna. Dziwi obecność Van Dijka, a jeszcze bardziej Bellingham'a, którego miejsce powinien zająć Valverde. 

 

Obecnie w grze trwa głosowanie na 12 zawodnika drużyny roku, wystarczy zalogować się do gry przez WebApp i oddać swój głos. Być może zostanie nim wspomniany wyżej Federico Valverde, ale czy na pewno?

Profil @UTSources zleakował na Twitterze nadchodzącą drużynę tygodnia (TOTW), w której brakuje Haaland'a, więc prawdopodobnie to Norweg zostanie 12 zawodnikiem TOTY.

 

ZDjiLhb.jpg

  • Like 1
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy