Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Staranował motocyklistę, chwilę później nagrał "agresywny film". Policja sprawdza krew, kamery i media społecznościowe.


Drosz

Recommended Posts

66787b632c1a8_o_medium.webp.949d616f56c6f0b7a417b51b619d432b.webp

W niedzielę w Słupsku kierowca mercedesa wjechał na czerwonym w motocyklistę, który w ciężkim stanie trafił do szpitala. Chwilę później kierowca nagrał filmik, na którym — jak w rozmowie z Onetem podkreślają policjanci — "w obcym języku nawołuje do nienawiści". Okazuje się jednak, że sprawca wypadku jest Polakiem. Funkcjonariusze sprawdzają, czy 35-latek nie był pod wpływem środków odurzających.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 20 na skrzyżowaniu ul. Garncarskiej i Wiejskiej w Słupsku

— Badanie alkomatem nie wykazało alkoholu w organizmie kierowcy mercedesa, jednak jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu — mówią policjanci

Po wypadku 35-latek nagrał film, na którym pokazuje zniszczone auto. Sprawia wrażenie bardzo pobudzonego i agresywnego

W mediach społecznościowych jest też film, który pokazuje moment samego wypadku. Widać, że mercedes porusza się z bardzo dużą prędkością, a siła uderzenia odrzuca motocyklistę o kilkadziesiąt metrów

"Wczoraj w Słupsku miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem osobowym marki mercedes z impetem wjechał w motocyklistę, który ruszał na skrzyżowaniu (miał zielone światło)" — napisał portal Remiza.pl. I zamieścił też film, na którym widać prawdopodobnego sprawcę wypadku.

Na filmie w mediach społecznościowych mężczyzna pokazuje zniszczone auto. Sprawia wrażenie bardzo agresywnego. Nie mówi po polsku.

Policja mówi o zachowaniu kierowcy

Rzecznik słupskiej policji Jakub Bagiński informuje Onet: — Mundurowi zajmują się sprawą nagrania udostępnionego bezpośrednio po zdarzeniu przez kierowcę mercedesa na jednym z portali, na którym w obcym języku nawołuje on do nienawiści. Nagranie zostało zabezpieczone i jest analizowane. Funkcjonariusze prowadzą z zatrzymanym 35-letnim Polakiem czynności procesowe.

Policjant podaje też wstępne ustalenia odnośnie do samego wypadku. Doszło do niego w niedzielę około godziny 20 na skrzyżowaniu ul. Garncarskiej i Wiejskiej w Słupsku. — Ustalenia mundurowych wskazują, że kierujący mercedesem jadąc z ul. Garncarskiej w stronę ul. Gdańskiej, prawdopodobnie nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i uderzył w wyjeżdżającego z ul. Wiejskiej motocyklistę, który z poważnymi obrażeniami został zabrany na SOR.

— Badanie alkomatem nie wykazało alkoholu w organizmie kierowcy mercedesa, jednak jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Policjanci zatrzymali go i zabezpieczyli krew do badania, które wskaże, czy mężczyzna znajdował się pod wpływem środków odurzających — dodaje Bagiński.

W mediach społecznościowych jest też film, który pokazuje moment samego zderzenia. Widać, że mercedes porusza się z bardzo dużą prędkością, a siła uderzenia odrzuca motocyklistę o kilkadziesiąt metrów. Na ten moment policjanci nie podają jeszcze, z jaką prędkością w momencie wypadku jechał mercedes. Słupscy funkcjonariusze podkreślają, że 35-latek jest w rękach policji.

 

Źródło: wiadomości.onet.pl

  • Sad 1
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

  • RoseS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy