Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Opis Gry na de_mirage


GorgeFloyd

Recommended Posts

1. Nick:  George Floyd (Monkey)

2. SteamID: STEAM_1:0:860592754

3. Nick admina banującego: Penis wie

4. Opis sytuacji: 
 

Rundy Pistolowe: W rundzie pistoletowej skupiłem się na szybkim zajęciu kluczowych pozycji, takich jak mid lub B apartments. Sprawdziłem te obszary pod kątem obecności przeciwników i poinformowałem drużynę o ewentualnych ruchach.

Rundy Eco: W rundach eco starałem się grać defensywnie, trzymając się blisko mojej drużyny i używając podstawowego ekwipunku, aby oszczędzać pieniądze na przyszłe rundy.

Rundy Full Buy: W pełnych rundach zakupowych zajmowałem standardowe pozycje obronne, takie jak A site, B site lub Connector. Używałem granatów, aby kontrolować ruchy przeciwnika i zapewnić przewagę mojej drużynie.

Komunikacja: Regularnie komunikowałem się z moją drużyną poprzez voice chat, informując ich o mojej pozycji, ruchach przeciwnika oraz planowanych zagraniach. Starałem się koordynować działania z drużyną, aby maksymalnie zwiększyć nasze szanse na wygraną.

Strategia: Jeśli grałem po stronie Terrorystów, moim zadaniem było zdobywanie kluczowych punktów na mapie, takich jak mid control, oraz próby zajęcia bombsite'ów. Jako CT, skupiłem się na obronie bombsite'ów i utrzymaniu kontroli nad strategicznymi punktami mapy.

Problemy Techniczne: Podczas gry napotkałem pewne problemy techniczne z moją myszką, która czasami się zacinała i strzelała szybciej niż zwykle. Mogło to sprawiać wrażenie nieprawidłowego zachowania, jednak był to problem sprzętowy, na który nie miałem wpływu.

Wyniki: W trakcie gry udało mi się zdobyć kilka ważnych fragów, co pomogło mojej drużynie w wygraniu kilku rund. Choć gra nie zawsze szła po naszej myśli, starałem się grać zgodnie z zasadami fair play i nie używałem żadnych nieuczciwych środków.

Edited by GorgeFloyd
Werka.,

Nie używamy przekleństw w tematach, ostrzegam.

Link to comment
Share on other sites

Tytuł oraz 3 punkt jest wypełniony nie prawidłowo.

Tata jest cola?
image.png.4014c0534bd8945cce121867832ec642.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy