Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

skarga [Gandalf]


aladin

Recommended Posts

1. Nick oskarżonego: gandalf

2. Opis sytuacji: Dnia 22.03 grałem na serwerze i był też gandalf. Jakoś w 3/4 trwania meczu wyszedłem. Wczoraj chcąc wejść, dowiedziałem się, że dostałem bana na 6dni za Inappropriate Language. Musiałem go dostać zaraz po wyjściu z serwera 22.03. Nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek wyzywał lub używał wulgaryzmów. Nawet jeśli wyzywałem kogoś, to na 100% nie otrzymałem żadnego ostrzeżenia od admina.

Maksymalna kara za obrażanie zgodnie z taryfikatorem to 1080 minut (18h) po 3 ostrzeżeniu. Ja dostałem bana na 6dni za "niewlasciwy jezyk" + zero ostrzeżeń podczas grania na serwerze.

3. Powód: ban za nic/kara nieodpowiednia z taryfikatorem

4. Dowody: demko z dnia 22.03 godzina 22:53

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Byłeś ostrzegany nie jeden raz, choćby i przeze mnie, dostawałeś gagi, także ode mnie 

NIEJEDNOKROTNIE obrażałeś graczy jak i adminów serwera jak dla mnie ban jest jak najbardziej słuszny, bo jak nie docierają inne metody no to cóż :)

Gandalf dobrze zrobił.

 

Pozdrawiam :)

 

/ Jak nie pomagają kary zgodne z taryfikatorem to są stosowane bardziej surowe, a jeżeli tego nie rozumiesz to trudno.

Może kiedyś się uda ;)

 

PS jest takie coś jak EDYCJA POSTA :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kara po 3 ostrzeżeniu to ban na 1080 minut a byłeś ostrzegany milion razy więc kara jest większa, dodatkowo po zwyzywaniu mnie wyszedłeś z serwera z myślą uniknięcia kary co spowodowało zwiększenie bana.
  • Like 4

Discord_wN7zqUOPMu.png

Link to comment
Share on other sites

Po Pierwsze kolego, jeśli chcesz odpowiedzieć komuś edytujesz swój post

 

Po drugie nienawidzę jak ktoś wciska kit w stylu ,,Nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek wyzywał lub używał wulgaryzmów"

Sytuacja wyglądała tak ponieważ byłem przy tym razem z Gandalfem na serwerze, Unban cię zabił po czym obraziłeś go oraz wyszedłeś z serwera na twoje nieszczęście bany można dawać nawet wtedy kiedy ktoś wyjdzie z serwera :)

 

Po trzecie

Byłeś wielokrotnie ostrzegany przez różne osoby z Administracji czy to z Unbana, miałeś Gagi/muty oraz dwa permy, nie opłaca się ostrzegać kogoś wielokrotnie kto i tak z tych ostrzeżeń sobie nic nie robi 

 

Po czwarte 

Obrażasz Unbana a samo to jest dla mnie niedopuszczalne i z tego co wiem to nie pierwszy raz 

 

Dla mnie Ban nałożony słusznie i z odpowiednią długością, jeśli to do ciebie nie dotrze ban zostanie przedłużony ale nie o tydzień 

 

Pozdrawiam 

Opiekun 5v5

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Doskonale rozumiem złość, jak mnie ktoś zabije i sam "kur#a" rzucę, to jest spoko, to emocje i na to jest zezwolenie w regulaminie, ale ja nie kieruje wulgaryzmów do jakiegoś gracza i potem nie uciekam, bo na to po prostu nie pozwala przyzwoitość i kultura, a Ty robisz coś zupełnie innego. Piszesz na czacie jakąś obelgę do kogoś, a potem robisz disconnect. Pomijając już opcje, że możemy Cię zbanować wstecz i nie musisz być na serwerze, to to nie jest cwane, bo mamy jeszcze logi, ich jest sporo, nie będę wstawiać wszystkiego. 

 

A skoro o logach mowa:

L 03/22/2023 - 21:48:21: "✪Adrahil<132><

<

<

 

 

 

 

7vHtQKU.jpg

 

 

 

 

 

  • Like 2
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy