Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

NGNW.pl na TikToku


EXTREMAAAAA

Recommended Posts

  • Owner

pibPle3.png

 

Chcemy trafiać do społeczności graczy, postanowiliśmy zacząć działać na TikToku!

https://www.tiktok.com/@ngnwpl ➡ zachęcamy do zaobserwowania naszego profilu!

 

Ktoś zapyta... ale czemu akurat TikTok? 

Niestety, ale strona fanpage'owa nie gwarantuje nam zasięgów... które wygenerował TikTok na przestrzeni dwóch tygodni.

Na początku zamieściliśmy jeden, testowy filmik, aby sprawdzić, czy to w ogóle odda, czy skończy się na 50 wyświetleniach, no i...

 

Oddało - wczorajsze dwa Tiktoki łącznie obejrzało ponad 5000 osób, to świetny wynik, biorąc pod uwagę, że stale pracujemy nad poprawą jakości montażu i selekcjonujemy treści, aby serwować użytkownikom coś skillowego lub fajnego / śmiesznego.

[align=center]Tiktok jest też świetnym miejscem z jeszcze jednego powodu - trafia do konkretnych osób. Jeśli ktoś ogląda Tiktoki z Counter-Strike, to dostanie takie i tu jest nasza szansa, żeby kogoś zainteresować.

 

Może wejdzie na nasz serwer, może zarejestruje się na forum. Chcemy próbować, chcemy tworzyć naprawdę dobrą społeczność graczy![/align]

 

Jeśli chciałbyś przesłać nam swoje nagranie - możesz to zrobić mailowo pod adresem: [email protected] lub bezpośrednio do mnie przez Discord lub prywatną wiadomość na forum

 

Za wszelkie klipy będziemy wdzięczni.

  • Like 2
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy