Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

[#11] Szybki strzał - Odgadnij nowy serwer naszej sieci i wygraj VIP!


Recommended Posts

  • Owner
hltIqXI.png

 

Szybkie strzały ciągle żywe! Dziś powracają w nietypowej formie, bo będą polegać na szybkim zgadnięciu nowego serwera, a ci, którzy odgadną - zgarną nagrody!

Na naszej sieci niebawem pojawi się nasz nowy serwer, pytanie - jaki? Podpowiedź jest jedna, nowy mod nie ma nic wspólnego z już obecnymi serwerami.  :cool

 

#1 - Odgadnij mod nowego serwera, który otworzymy w następnym tygodniu (odgadujemy do poniedziałku (08.05.2023) max 15:00, max 1 mod per post)

 

Zgadujesz = otrzymujesz na nowym serwerze VIP'a na 7 dni, powodzenia!  :pepogun:

  • Like 2
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy