Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Przerwa techniczna i prace związane ze zmianami na Arena 1vs1


EXTREMAAAAA

Recommended Posts

  • Owner
  • Popular Post

footer_logo.png

Drodzy gracze,

obecnie na serwerze ARENA 1VS1 trwają prace techniczne związane ze zmianą modyfikacji serwera. W ciągu najbliższej doby serwer znów będzie aktywny i jak zapewne zauważyliście w tabeli serwerów modyfikacja zmienia się na 5vs5 MIRAGE #2 - będzie to drugi serwer 5vs5 na naszej sieci, a to wyłącznie dlatego, że bardzo aktywnie gracie na #1 i zwyczajnie brakuje tam slotów. Ostatnie dni pokazały, że na serwerze czasami znajduje się 13-14 osób, a więc jest konieczność oczekiwania na zwolnienie się miejsca.

Czekanie to nie ma sensu, po to powstaje więc 5vs5 #2 abyście nie czekali na slot, tylko mogli zostać przekierowani na taki sam serwer i tam kontynuować rozgrywkę. Mamy nadzieję, że takie udogodnienie przypadnie Wam do gustu i że będziecie miło spędzać czas na naszych serwerach :pepe_okey:

  • Like 1
  • Super 4
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy