Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

[ Grafik ] - Porke


Porke

Recommended Posts

➡️  Wzór ⬅️

1. Imię: Szymon. 

2. Wiek: 22 - 30.09.

3. Doświadczenie: Brak.

4. Przykładowe prace: Brak.

 

➡️ Wymagania ⬅️

 Aktywność na forum; minimum tydzień stażu oraz 25 postów.  Posiadam.

Aktywne realizowane zleceń użytkowników na forum.   Zobowiązuję się.

Znajomość i przestrzeganie: regulaminu forum, czatu.   Zakładając konto na forum, zobowiązałem się.

Minimum 5 przykładowych prac graficznych w podaniu.  Brak.

 

Ad. Do podania. 

    Podanie zostało napisane ze względu na to, że zastanawiałem się jakie znaleźć sobie zajęcie dodatkowe. Zdecydowałem się na obrabianie zdjęć oraz tworzenie grafik, gifów czy ty sygnulatur. Co prawda nie mam w tym doświadczenia, ale jestem zdania, że człowiek może zrobić wszystko, co tylko sobie postanowi. Ja zdecydowałem się do napisania podania, ze względu na to, że tworzenie darmowych Grafik dla was będzie to dla mnie sposób nabywania doświadczenia. Wydaje mi się, że z czasem po prostu te prace będą coraz lepsze. Skoro ja nie chce nic w zamian to myślę, że nie powinno się ode mnie wymagać doświadczenia. Na forach o tematyce CS go mam styczność w sumie około jakoś od 2014 r., oczywiście z przerwami dłuższymi, krótszymi i mogę dodać, że pełniłem już wszystkie możliwe funkcje tak naprawdę. Wszystkie oprócz Grafika, głównie byłem redaktorem. Myślę, że tak naprawdę nie macie nic do stracenia, ponieważ dział stoi pusty...

eit: Planuję zakup programu Pixelmator PRO.  Wolę od razu zainwestować w profesionalny program, dostępny na MAC. To chyba jakiś zamiennik photoshop'a.

 

 

Porke.

Edited by Porke
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Według mnie, czemu nie :pepesmile:
Ale tak jak napisałeś, pozycja jest pusta, jeśli chcesz się poduczyć, popróbować swoich sił ja jestem na Tak. Sam trochę w grafice siedziałem więc pewnie się dogadamy
Pozdrawiam :pepedens:

  • Super 1
46a767da8dd8f780f9b0d4fb32e6044d.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Owner

No dobrze, tylko jaki jest sens tak szczerze?

Celowo zostawiliśmy podanie, licząc, że ktoś może napisze zlecenie na avatar, czy sygnaturkę - to się nie stało. Liczyliśmy, że może wstawisz jakieś demo, przecież skoro chcesz coś robić z grafiką, więc na pewno są dni kiedy coś przy niej kombinujesz.

Celowo zostawiliśmy podanie, bo chcieliśmy zobaczyć Twoją aktywność, której nie ma i nie było.

Grafik nie jest pierwszą potrzebą sieci, forum; są to rangi stricte moderacyjne i redaktorzy, tu potrzeba ludzi, tak samo jak adminów.

Po omówieniu decyzji co do podania z @  damie  nie widzimy sensu przyjmowania go. Aktywności brak, choć są zapewnione treści, aby ona była. Piszesz też, że dział stoi pusty - no właśnie, ani nie zapełniają go użytkownicy z prośbami, ani Ty też nie wstawiłeś jakiegoś pliku z Figmy, Gimpa, Photoshopa ażeby jakiś użytkownik mógł sobie po małej przeróbce mieć avatar, czy sygnaturkę.

  • Like 1
  • Thanks 1
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy