Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Jak zwiększyć liczbę FPS w CS2?


EXTREMAAAAA

Recommended Posts

 • Owner

Counter-Strike-2-CS2.png

Wiele osób po premierze gry ma problemy z wydajnością swoich komputerów, a co za tym idzie z komfortowym graniem w najnowszą odsłonę z serii Counter-Strike. Gra jest dużo bardziej wymagającą niż schodzący ze sceny Counter-Strike: Global Offensive, dlatego rzućcie okiem na poradnik i zyskajcie więcej klatek na sekundę.

Czym jest ten cały FPS?

Frames per second, czyli określenie na płynność materiału, czy jak w naszym przypadku obrazu z gry. Im więc większa liczba FPS, tym obraz okaże się płynniejszy. Ilość klatek na sekundę zależy zarówno od tego jak dobrym komputerem, czy konsolą dysponujemy oraz czy monitor lub telewizor, z którego korzystamy umożliwi nam wyświetlenie odpowiedniej ilości klatek. Standardowe monitory (60 Hz) pozwalają na odświeżenie się 60 razy, a więc ukażą 60 nowych, unikatowych klatek. I tyle nam wystarczy w tej kwestii i zastosujemy tu zasadę: więcej - lepiej, mniej - gorzej.

Jak to wszystko ustawić, co zrobić?

1. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej i aktualizuj je na bieżąco, nie zwlekaj z tym

2. Zasugeruj się poniższymi ustawieniami graficznymi i obrazu:

 • Zwiększ kontrast gracza – wyłączone
 • Czekaj na synchronizację pionową – wyłączone
 • Wielopróbkowy tryb antyaliasingu – brak
 • Globalna jakość cieni – niska / średnia
 • Szczegóły modelu/tekstury – niskie
 • Szczegóły modułu cieniującego – niskie
 • Szczegóły cząstek – niskie
 • Okluzja otoczenia – wyłączone
 • Wysoki zakres dynamiki – wydajność
 • Superrozdzielczość FidelityFX – zrównoważone
 • Niskie opóźnienia NVIDIA Reflex – włączone (jeśli jest obsługiwane)

Jeżeli płynność gry nadal nie będzie zadowalająca... zostaje przełączenie superrozdzielczości FidelityFX na wydajność, ale wówczas gra traci całą jakość graficzną i raczej nikt nie zmusi się do grania w takich warunkach...  ale nie wszystko stracone, możesz jeszcze zmienić ustawienia rozdzielczości ekranu i jego proporcję, to na pewno przyniesie poprawę, ale to już kwestia indywidualna - ja nie potrafię grać na innej proporcji niż 16:9.

Mamy nadzieję, że Twój komputer pozwoli Ci na komfortowe granie w CS2 i jednocześnie zapraszamy na nasze serwery oraz do śledzenia ich rozwoju! Powodzenia graczu! 

 

 • Super 1
OCCL22p.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy