Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

Skarga - NZY [klawisz za łyżke ryzu]


Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: F4JT3R3K
Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli):   "nzy" 303 STEAM_0:1:708153638   0 09:20   18    0
Powód skargi:  Nieznajomość regulaminu, kolesiostwo
Dowód(świadkowie/Demo/Screen):  Gracze na serwerze + demko
Czas zdarzenia: Mapa Jail_anka, godzina 18:30

Wszedłem na serwer, widzę ze nikogo nie ma w CT to napisałem takie coś (przypominam że ostatnio sam tak zostałem nazwany - cytuje "Znowu tej kurwy nie mogę zbanować co za spierdolony serwer".
Więc skoro admin może wyzywać graczy i nie potrafi dawać przykładu, to znaczy że okreslenie kogoś kurwą nie jest złe - pozatym, nie napisałem wprost że mam bana od nzy, gracze nie muszą o tym wiedzieć kto mi dał bana bo nie napisałem wprost że to gad nzy. Po czym dostałem mute na mikrofon i gadanie na 4 godziny - bo pan adminek się rozpłakał
Po chwili na serwer wbił adam, powiedział że admini to kurwy i on jakoś mute nie dostał ani bana - ale ja tak, bo gad nzy ma słabą psychike. Dodatkowo na serwerze nie było nikogo w CT, a regulamin mówi jasno 

Cytat

2.34 Gdy na serwerze nie ma chętnych, do CT obowiązkowo musi wejść admin, wyjątkiem jest sytuacja gdy admin od kilku map jest już w CT.

Cytat

[VIP] F4JT3R3K` » wszedlbym do ct
[VIP] F4JT3R3K` » ale jakas kurwa dala bana
[INFO] Malo FPS? Wpisz '/opcje' i graj bez scinek!
[YukiAIM] [VIP] Rzulf » w tamtym roku jak wsiadalem to o panie
[VIP] F4JT3R3K` » i nie moge

 

Edytowane przez F4JT3R3K
Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8781-skarga-nzy-klawisz-za-lyzke-ryzu/
Udostępnij na innych stronach

1. Co do wcześniejszego demka to moje słowa były mówione na Inter Admin Voice - czyli tylko admini to słyszeli, a to że hltv też ma do tego dostęp to już nie mój problem. Nie mówiłbym tego na ogólnym voice akurat w tamtym przypadku.
2. Powinieneś mieć nadal bana za wczoraj, ale w związku z całą sytuacją i tym, że nie da się ciebie zbanować w żadny sposób, to nie mam realnie chęci na walkę z wiatrakami skoro wyższa administracja serwera wie o problemie i nie potrafi tego naprawić więc mi tam lotto czy ten ban został czy go nie ma kij wie czemu.
3. Mute 4h nadany zgodnie z regulaminem z uwagi na twoje kolejne prowokacje/obrazy dosłownie po wejściu na serwer w moją stronę. Normalnie dostałbyś bana, ale jest jak jest.
4. Wchodzisz na serwer i zaczynasz jakiś atak w moją stronę bez powodu licząc, że ulegnę twojej prowokacji - na co liczysz jak nie bana/mute?
 

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8781-skarga-nzy-klawisz-za-lyzke-ryzu/#findComment-38874
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiedziałem ze jesteś na serwerze jak to pisałem, bo nie wchodze na serwer i nie patrzę czy piesek admin nzy jest na serwerze a napisanie słowo kurwa nie jest obrazą

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8781-skarga-nzy-klawisz-za-lyzke-ryzu/#findComment-38875
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Komisarz nzy napisał(a):

1. Co do wcześniejszego demka to moje słowa były mówione na Inter Admin Voice - czyli tylko admini to słyszeli, a to że hltv też ma do tego dostęp to już nie mój problem. Nie mówiłbym tego na ogólnym voice akurat w tamtym przypadku.
2. Powinieneś mieć nadal bana za wczoraj, ale w związku z całą sytuacją i tym, że nie da się ciebie zbanować w żadny sposób, to nie mam realnie chęci na walkę z wiatrakami skoro wyższa administracja serwera wie o problemie i nie potrafi tego naprawić więc mi tam lotto czy ten ban został czy go nie ma kij wie czemu.
3. Mute 4h nadany zgodnie z regulaminem z uwagi na twoje kolejne prowokacje/obrazy dosłownie po wejściu na serwer w moją stronę. Normalnie dostałbyś bana, ale jest jak jest.
4. Wchodzisz na serwer i zaczynasz jakiś atak w moją stronę bez powodu licząc, że ulegnę twojej prowokacji - na co liczysz jak nie bana/mute?
 

Jako obserwator z przykrością muszę stwierdzić, że to nie jest pierwszy raz, kiedy admin nzy po złości daje wyższe kary niż powinien dostać, potem one oczywiście są skracane, ale poprzednie skargi na poprzednim forum były o dokładnie to samo, co pozbawia Cię @  Komisarz nzy linii obrony, że "przypadkowo tak się kliknęło", bo to nie jest pierwszy raz za byle gówno pajda jak za cheaty.

Ale potem sobie pomyślałem że robisz w mundurówce i jakoś mi się lepiej zrobiło, bo lepiej żebyś wylewał frustracje z roboty na serwerku 1.6 niż na bliskich.

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8781-skarga-nzy-klawisz-za-lyzke-ryzu/#findComment-38876
Udostępnij na innych stronach

  • MLK. zmienił(a) tytuł na Skarga - NZY [klawisz za łyżke ryzu]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?