Skocz do zawartości
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wspiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zdobądź skiny od partnera NGNW.pl

Sprawdź swoje postępy w panelu rankingowym

Wejdź na stronę rankingu, wybierz serwer, wpisz swój nick i zobacz, jak sobie radzisz, sprawdzając swoje statystyki.

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej monet podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub monet

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP i ciesz się dodatkowymi benefitami.

#20 Pod ostrzałem - Kiro

Temat zostanie automatycznie zablokowany o 10:30


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Admin

 image.png


Cześć! Oto kolejny odcinek serii, w której użytkownicy anonimowo dzielą się swoimi opiniami o innych.
Dziś pod ostrzałem jest Kiro

image.png
Czy uważasz, że Kiro  dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków?


#użytkownik1: Uważam, że należycie wywiązuje się ze swoich obowiązków zarówno jako opiekun UBT, jak i Opiekun Serwera.
#użytkownik2: Obowiązki, czyli rozpiski, ale się opi*. :KEKW:
#użytkownik3: Obowiązki, czyli rozpiski robi, ale tak to się opi******.  :kappa1:
#użytkownik4: Myślę że tak.
#użytkownik5: Dobrze se chopok radzi, nie mam zastrzeżeń.


image.png
Czy jest coś, co Twoim zdaniem powinien w sobie zmienić?


#użytkownik1: Trochę mógłby więcej czasu spędzać z nami. :dogdance:
#użytkownik2: Nic.
#użytkownik3: Więcej spędzać czasu z chłopami z OM1.
#użytkownik4: Nie znam go na tyle dobrze, aby go oceniać, jednak uważam, że jest w porządku i nie widzę potrzeby, by cokolwiek w sobie zmieniał na siłę.
#użytkownik5: Więcej się integrować z administracją.


image.png
Gdybyś mógł/a mu zadać pytanie mając gwarancję odpowiedzi, to o co byś spytał/a?


#użytkownik1: Dlaczego tede k*rwa jest?
#użytkownik2: Ulubiony gatunek muzyczny (czemu nie metal?)
#użytkownik3: To jak to w końcu jest? Ty z Grubą coś ten tego. :pepe_segz:
➤ #użytkownik4: Czy w ostatnim czasie zdarzyło Ci się zastanawiać nad porzuceniem swojej, że tak powiem „internetowej postaci"?
#użytkownik5: To jak to w końcu jest? kiedy tą Juleczkę poderwiesz?  :sadcat:


image.png
Co Cię w nim najbardziej denerwuje?


#użytkownik1: Na ten moment nic (jeszcze mi nie podpadł :kekw2:).
#użytkownik2: Mówi ze idzie "zw na 5 minut" nie ma go pół godziny a potem znika z dc.
#użytkownik3: Nic.
#użytkownik4: Jak wychodzi nagle z kanału bez żadnego nara/spie******/pocałuj mnie w d**e. 
#użytkownik5: Jak wchodzi i nagle wychodzi z kanału bez żadnego nara albo pocałuj mnie w D88E. :hm:
image.png
Co chciał(a)byś mu anonimowo przekazać?


#użytkownik1: Znajdę Cię w tym Toruniu. :RIZZ:
#użytkownik2: "Jechać te demka, banujcie każdego".
#użytkownik3: Niech spełnia swoje marzenia. Życzę mu dużo szczęścia w życiu :D.
#użytkownik4: Znajdę cię w tym twoim mieście. :Cat:
#użytkownik5: Chodź na piwo.


image.png

Dziękuję za Wasze odpowiedzi! :peepoCheer:

 

 

   

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8783-20-pod-ostrzalem-kiro/
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun UNBAN™ CS2 & CS:GO

Gdybyś mógł/a mu zadać pytanie mając gwarancję odpowiedzi, to o co byś spytał/a?

➤ #użytkownik1: Dlaczego tede k*rwa jest?
➤ #użytkownik2: Ulubiony gatunek muzyczny (czemu nie metal?)
➤ #użytkownik3: To jak to w końcu jest? Ty z Grubą coś ten tego. 
➤ #użytkownik4: Czy w ostatnim czasie zdarzyło Ci się zastanawiać nad porzuceniem swojej, że tak powiem „internetowej postaci"?
➤ #użytkownik5: To jak to w końcu jest? kiedy tą Juleczkę poderwiesz?  

1. To trzeba się zapytać Rycha
2. Ulubiony gatunek to rap, zdarza mi się posłuchać metalu ale nie jest to mój ulubiony gatunek.
3.   :pepeno:
4. Tak i to nie raz, ale myślę że póki co jeszcze nie porzucę swojej "internetowej postaci" 
5. Juleczkę zostawiam dla tościka @ Baimless  :pepe_heart:

 

KIRO_TO.png

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8783-20-pod-ostrzalem-kiro/#findComment-38926
Udostępnij na innych stronach

  • UNBAN™ CS2 & CS:GO

Kiro legenda, ale i tak hymn ubt to " Jechać te demka, banujcie każdego" :pepe_heart:

 

 

Odnośnik do komentarza
https://ngnw.pl/topic/8783-20-pod-ostrzalem-kiro/#findComment-38927
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności | Regulamin forum NGNW.pl
Obecnie przeglądasz stronę jako Gość!
Nie masz z tego powodu dostępu do większości funkcjonalności! Chcesz mieć do nich dostęp?