Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Barcelona


Adrahil

Recommended Posts

FC Barcelona, Barça, właśc. Futbol Club Barcelona – kataloński wielosekcyjny klub sportowy z Barcelony (Hiszpania), istniejący od chwili powstania męskiej drużyny piłkarskiej. Założony 29 listopada 1899 r. przez grupę Szwajcarów, Anglików, Katalończyków i Niemca, z czasem stał się katalońską instytucją o dużym znaczeniu społecznym. Jego motto to Més que un club (pol. Więcej niż klub). Męska drużyna piłkarska Barçy zdobyła m.in.: 5x Ligę Mistrzów, 26x Mistrzostwo Hiszpanii, 3x Klubowe Mistrzostwo Świata, 31x Puchar Hiszpanii, 4x Puchar Zdobywców Pucharów, 5x Superpuchar Europy i 13x Superpuchar Hiszpanii. FC Barcelona jest własnością 143 086 socis i posiada miliony kibiców na całym świecie, z których część zrzeszona jest w ok. 1270 oficjalnych penyes (fanklubach). Klub posiada m.in. następującą infrastrukturę: stadiony Camp Nou i Estadi Johan Cruyff, kompleks treningowy Ciutat Esportiva Joan Gamper, szkółkę piłkarską La Masia oraz halę sportową Palau Blaugrana. Poza sekcją piłkarską Barça prowadzi również profesjonalne sekcje koszykówki, piłki ręcznej, hokeju na rolkach i futsalu. Duma Katalonii posiada także drugą drużynę piłki nożnej, zespoły młodzieżowe i sekcje amatorskie. Jest jednym z trzech klubów, razem z Athletikiem Bilbao i Realem Madryt, które nieprzerwanie od założenia Primera División w 1929 r. grają w najwyższej klasie męskich rozgrywek piłkarskich w Hiszpanii

NAJLEPSZY KLUB W HISTORII 

thumbbig-462309.webp

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy