Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Naklejki z okazji Majora dostępne – Aktualizacja CS2 21/03/2024


NGNW.pl

Recommended Posts

Wreszcie Valve dodało naklejki z okazji trwającego PGL CS2 Major Kopenahaga! Naklejki dodane zostały cztery dni od startu pierwszego najważniejszego turnieju w nowej wersji gry.

Naklejki z PGL CS2 Major Kopenhaga dostępne! 

Gracze długo musieli czekać na naklejki z okazji pierwszego Majora w Counter-Strike 2, który wystartował siedemnastego marca. Od tamtej pory Valve nie udzielało żadnych informacji na temat braku naklejek, ale społeczność szybko zaczęła badać sprawę.

Opóźnienie w naklejkach spowodowane było najprawdopodobniej prawami autorskimi – Valve nie chciało, aby w grze pojawiła się jakakolwiek naklejka z czcionki, która nie jest darmowa. Teraz już jednak gracze mogą cieszyć się z naklejek.

Do gry trafiło łącznie sześć kapsułek – 3 z logami drużyn i 3 z autografami. Każdej koszt to aktualnie 4 złote i 10 groszy.  Po zakończeniu Majora, do gry trafi jeszcze jedna kapsułka, w której znajdą się autografy zwycięzców w złotych wersjach. Co istotne, po turnieju kapsułki będą miały najprawdopodobniej promocję, która zawsze sięga 75%.

Poza dodaniem naklejek, Valve w ostatnich dniach usunęło także z menu gry logo 9PANDAS, które zastąpione zostało GamerLegion. Więcej zmian w aktualizacji w dniu 21.03 nie było. Po więcej informacji o PGL Major Kopenhaga 2024 zapraszamy do dedykowanej relacji.

 

Artykuł Naklejki z okazji Majora dostępne – Aktualizacja CS2 21/03/2024 pochodzi z serwisu Respawn.pl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy