Jump to content
wspolpraca

Współpracujmy - to takie proste!

Jeśli terroryści i antyterroryści potrafią się dogadać, to my również możemy! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i chętnie podejmiemy rozmowy.

Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

Naklejki mistrzów PGL Major już dostępne – Aktualizacja CS2 03/04/2024


NGNW.pl

Recommended Posts

Dziś w nocy pojawiła się pierwsza aktualizacja CS2 po zakończeniu PGL Major 2024. Do gry zostały dodane naklejki mistrzów – Natus Vincere!

Jak co roku, po zakończeniu Majora Valve wypuszcza specjalną kapsułę z naklejkami, które mają uhonorować mistrzów danego turnieju. W przypadku PGL Major Copenhagen 2024 taką dedykowaną kapsułę otrzymali zawodnicy Natus Vincere. Przed chwilą pojawiła się ona w grze.

Specjalne autografy – to wprowadza nowa aktualizacja CS2

Jej zawartość to dwadzieścia autografów zawodników Natus Vincere w specjalnej wersji z podpisem “Champions” na samym dole naklejki. Jej cena jest taka sama, jak wszystkich innych kapsuł – 4.10zł.

obraz 2024 04 03 024204918

Kapsuły z autografami mistrzów PGL Major Copenhagen 2024 to nie jedyne, co wprowadza nowa aktualizacja. Deweloperzy zawarli w nich też kilka poprawek. Ciekawa jest także zmiana, przez którą przedmioty zakupione i wymienione w CS2 nie będą widoczne dla innych użytkowników przez 10 dni. Pełną listę zmian które wprowadza nowa aktualizacja CS2 możecie zobaczyć poniżej:

[RÓŻNE]

  • Naprawiono kilka przypadków lepkich kolizji podczas skoków na powierzchnie
  • Naprawiono kolejny błąd związany z wątkowością, który mógł powodować problemy z szybkością klatek, szczególnie jeśli wszystkie procesory były zajęte
  • Przedmioty zakupione i wymienione w Counter-Strike nie będą widoczne dla innych użytkowników przeglądających Twój ekwipunek Steam przez 10 dni

Artykuł Naklejki mistrzów PGL Major już dostępne – Aktualizacja CS2 03/04/2024 pochodzi z serwisu Respawn.pl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy