Jump to content
Wesprzyj naszą sieć - zdobądź przywileje i specjalną rangę dla wspierających! ×
25. edycja LOTTO - weź udział i zawalcz o nagrody! ×
Zarejestruj się na naszym forum i odbierz darmowego VIP'a na 5 dni! Konkurs powraca w drugiej jego edycji 🔥 ×
Skiny na serwerach CS2 -> jak ustawić? ×
Zagłosuj na nasze serwery

Zagłosuj na nasze serwery

Jedno kliknięcie dla każdego serwera, a jak wpsiera jego rozwój. Zagłosuj na nasze serwery, odpowiedz w temacie i zgarnij reputację w ramach wdzięczności za pomoc!

Ustaw skiny na serwerach CS2

Ustaw skiny i kosy na serwerach

Już nic prostszego, jak przejście na skiny.ngnw.pl dzieli Cię od ustawienia ulubionych skinów na naszych serwerach CS2!

Zagłosuj na nasze serwery

Dołącz do grupy Steam

Dołącz do naszej grupy Steam i zyskuj na tym! Będąc na grupie zyskujesz: więcej kredytów podczas gry na serwerach oraz jesteś na bieżące ze wszystkimi wydarzeniami na sieci!

Zagłosuj na nasze serwery

Odwiedź naszego Facebooka

NGNW.pl działa również na Facebooku! Publikujemy tam treści, co najmniej raz w tygodniu i pojawiają się tam kody doładowujące konta w sklepiku, warto być na bieżąco!

Zagłosuj na nasze serwery

Zakup VIP lub kredytów

Kupno usług na ulubionym serwerze to nie tylko korzyści w grze dla gracza, ale także wsparcie serwera i jego rozwoju. Wesprzyj serwer kupując VIP a przedłużąjąc go otrzymasz 10% rabat.

[#5] Ciekawostka - Reinkarnacja. Wierzysz w nią?


Pan News

Recommended Posts

XO04eo0.png

 

Reinkarnacja, to koncepcja, według której dusza po śmierci ciała wstępuje w inny byt fizyczny. W dzisiejszych czasach postrzegana jest jako droga duszy do całkowitego oczyszczenia. Czy wierzysz w nią?

 

JQzYzqE.jpg

 

 

Na jakiej zasadzie to działa?

  • W myśl zasady reinkarnacji, wszystko związane jest z karmą, czyli sytuacją, w której każda myśl i czyn wywołuje nieodwracalny skutek. Karma jest zapisem zdarzeń i doświadczeń dla każdej żywej istoty. Każde kolejne wcielenie jest wynikiem przeszłych działań. Wymusza to spojrzenie na swoją osobowość i wyznacza moment drogi, w której się znajdujemy. Reinkarnacja kończy się, kiedy uzyskujemy duchową doskonałość.

A konkretniej?

  • A konkretniej... nowe życie odzwierciedla stare. Kolejne wcielenie, kolejne życie, to kolejne lekcje w drodze do doskonałości. Stara dusza jest znakomicie wyczulona na nowe bodźce, jest spostrzegawcza i potrafi dobrze rozróżniać, czy dana osoba jest dobra, czy zła. Dusze krążące w kolejnym wcieleniu są bardzo empatyczne, to umożliwia ich rozpoznanie. Doskonale widzą i wiedzą, co dzieje się z drugim człowiekiem, potrafią mu pomóc a w niektórych przypadkach pamiętają wspomnienia z innych wcieleń.

Czy można w to wierzyć?

  • Z całym szacunkiem dla wyznawców reinkarnacji, ale dla mnie brzmi to niczym bajka. A co Ty o tym sądzisz?

 

Źródła: blog.otylia.pl

Fot: otylia.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy